Siatkarze BT Wózki MOS WOLA wygrali 3:1 w Kętach drugi mecz w II lidze !

Drużyna siatkarzy BT Wózki MOS Wola odniosła drugie zwycięstwo w rozgrywkach II ligi. W drugiej rundzie nasi siatkarze pokonali na wyjeździe, za trzy punkty, TS Hejnał Kęty 3:1. Gratulacje !

Drużyna siatkarzy BT Wózki MOS Wola odniosła drugie zwycięstwo w rozgrywkach II ligi.
W drugiej rundzie nasi siatkarze pokonali na wyjeździe, za trzy punkty, TS Hejnał Kęty 3:1. Gratulacje !

TS Hejnał Kety - BT Wózki MOS Wola 1:3 (26:28)(17:25)(25:19)(23:25)

Gałecki, Szulc, Michor, Strzeżek, Okuń,  Neneman, Żurek (libero) oraz Kaczmarek, Makowski, Łukasik, Dziubański, M. Behr.

W hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętach, przy komplecie publiczności, siatkarze BT Wózki MOS Wola odnieśli zwycięstwo 3:1.

W pierwszym secie trwała wyrównana walka. Gospodarze niesieni dopingiem publiczności walczyli bardzo ambitnie. Zespół BT Wózki MOS Wola podjął walkę , która trwała do końca seta. W samej końcówce obydwa zespoły miały setbole, ale to BT Wózki MOS WOLA zakończył seta zwycięstwem 28:26, kończąc ważne piłki w kontratakach. W pierwszej partii bardzo dobrze grał debiutujący w barwach BT Wózki MOS Wola, Piotr Szulc.

Drugi set do bardzo dobra gra zespołu BT Wózki MOS Wola. Szczególnie wyróżnili się skutecznością w ataku Patryk Strzeżek i Norbert Okuń. BT MOS Wola wygrał wyraźnie i wysoko 25:17.

W trzeciej partii dobrze rozpoczęli gospodarze , prowadzili przewagą trzech punktów, ale nasz zespół wyrównał na 9:9. Potem Hejnał Kęty znowu odskoczył na kilka punktów i trener Krzysztof Felczak dokonywał wielu zmian, wprowadzając do gry zawodników drugiej szóstki : Makowskiego, Kaczmarka, Łukasika, Dziubańskiegi i Mateusza Behra. Zmiennicy zagrali dobrze , nawiązali długimi fragmentami wyrównaną walkę, męczyli gospodarzy,ale nie byli w stanie odrobić straty punktowej i gospodarze wygrali seta 25:19.

W czwartym secie trwała nadal walka, ale BT MOS Wola zaczął uzyskiwać przewagę i prowadził w końcówce 23:20. Gospodarze walczyli nadal ambitnie i zrobiło się 23:22, ale siatkarze  BT MOS Wola nie pozwolili sobie już odebrać  zwycięstwa i wygrali seta 25:23. Mecz zakończył kiwnięciem drugiej piłki rozgrywający BT MOS Wola , Krzysztof Gałecki.

Po meczu trener Krzysztof Felczak tak ocenił mecz:
- Cieszy waleczność  i bardzo dobra atmosfera w naszym zespole. Zespół był zintegrowany i nastawiony pozytywnie do walki. Udało nam się sporo dobrych obron w polu. Chłopcy nabierają stopniowo ogłady ligowej i potrafimy już wygrywać kontry.

10 KU AZS Politechnika Krakowska 2 0 0:6

Za tydzień , w sobotę o godz.17,30 , na Rogalińskiej mecz BT Wózki MOS Wola - Karpaty Krosno. Będą emocje ,  ZAPRASZAMY !