Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Spotkanie srebrnych medalistów Mistrzostw Polski z Burmistrzem Dzielnicy Wola

Dzisiejszego popołudnia w Urzędzie Dzielnicy Wola odbyło się spotkanie siatkarzy MOS Wola, srebrnych medalistów Mistrzostw Polski kadetów z Burmistrzem Dzielnicy Wola, Panem Krzysztofem Strzałkowskim, Z-cą Burmistrza Panią Grażyną Orzechowską Mikulską, naczelnikiem Wydziału Sportu Arkadiuszem Werelichem oraz Panem Arturem Rolą z Wydziału Sportu, Promocji i Komunikacji Społecznej.

W spotkaniu z władzami dzielnicy wzięli udział również: dyrektor MOS Wola Paweł Wasilewski, pierwszy trener Tomasz Keller oraz asystent trenera Konrad Cop.

Burmistrz podczas spotkania pogratulował osiągnięć siatkarzom MOS Wola, oraz życzył im kolejnych udanych startów i sukcesów w sportowych zmaganiach. Zwrócił także uwagę, że poprzez udział w zawodach tak wysokiej rangi i zdobywane medale promują nie tylko klub ale także Dzielnicę Wolę. W czasie spotkania w ratuszu nasi trenerzy i siatkarze opowiadali o udziale w turnieju finałowym Mistrzostw Polski, o wrażeniach z kończącego się sezonu i o planach na nadchodzący sezon.

Następnie rozpoczęła się oficjalna część ceremonii. Każdy z trenerów i zawodników, otrzymał z rąk burmistrza okolicznościowy list gratulacyjny, oraz upominki od władz dzielnicy. Siatkarze podziękowali za przyjęcie i odwdzięczyli się pamiątkową koszulką MOS-u Wola. Na koniec wykonano pamiątkową fotografię wszystkich uczestników spotkania.

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii ze spotkania: https://www.facebook.com/moswola/photos/pcb.2464979170227630/2464977536894460/?type=3&theater

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry