MOS WOLA Warszawa

29.03.2024, 14:03

Dominacja Kadetów MOS Wola na mistrzostwach Warszawy i Mazowsza w piłce plażowej.

Potwierdzają swoją klasę kadeci MOS WOLA. Mistrzostwo Mazowsza i Mistrzostwo Warszawy, Wicemistrzostwo Mazowsza i Wicemistrzostwo Warszawy, Kadetki na trzecim stopniu podium w Mistrzostwach Warszawy.

Mistrzami Mazowsza i jednocześnie Mistrzami Warszawy została para Buczek/Pieńkowski, która po emocjonującym finale pokonała faworytów 2:1 Kulesza/Szlęzak.

Bardzo dobre 6. miejsce dla Bartka Gomułki i Szymona Wojciechowskiego, którzy minimalnie przegrali mecz decydujący o wejściu do najlepszej czwórki z późniejszymi brązowymi medalista Zamościański/ Mnich z Plasu Warszawa.

4. miejsce w kategorii Kadetek o Mistrzostwo Mazowsza zajęła także para MOS WOLA Mazurek/Butryn, która zdobyła jednocześnie brązowe medale Mistrzostw Warszawy.

Gratulacje! Już wiemy dla kogo to słońce tak świeci ...