Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

II i V miejsce najmłodszych siatkarek MOS WOLA Warszawa w III Ogólnopolskim turnieju mini piłki siatkowej dziewcząt o PUCHAR SERWISU DAF WALENDÓW kat. single ( jedynki)

Czteroosobowa reprezentacja najmłodszych siatkarek MOS WOLA pod kierunkiem trener Małgorzaty Dzido rywalizowała dzisiaj w hali widowiskowo - sportowej przy ul. Żółwińskiej w Nadarzynie w III Ogólnopolskim turnieju mini piłki siatkowej dziewcząt o PUCHAR SERWISU DAF WALENDÓW kat. single ( jedynki). Ania Zieja na podium druga, Zosia Kulka piąta.

Galeria zdjęć

43 singielek z całej Polski, każda od godz. 9.00 rozegrała w I fazie po 14-13 spotkań jednosetowych do 11 punktów. Dwie najlesze singielki z każdej z trzech grup zakwalifikowały się do drugiego etapu gry o czołowe miesca w turnieju. Gry bardzo dużo, zmęczenie siatkarek ogromne, wyniki napawają optymizmem na przyszłość. 

W turnieju debiutowała Julia Zych. Po  trudnych początkach przyszły i zwycięstwa oraz ogromna radość.  Bardzo dobry występ zaliczyła Ada Jankiewicz, która zajęła w swojej grupie 6 miejsce. Zosia Kulka oraz Ania Zieja zakwalifikowały się do finałowej szóstki z drugiego miejsca. 

W finale 6 zespołów rozegrało spotkania każdy z każdym. Ostatecznie Ania Zieja uplasowała się na 2 miejscu, natomiast Zosia Kulka na 5. 

Klasyfikacja końcowa: 
1 miejsce - 34 Volley Łódź 1
2 miejsce - MOS WOLA 2
3 miejsce- Dębica Nieporęt 
4 miejsce  - Dębica Nieporęt 
5 miejsce - MOS WOLA 1
6 miejsce - Tytan Ostrowy 1

Ogromne podziękowania dla organizatora turnieju GLKS Nadarzyn  pana Damiana Krzemińskiego i Urzędu Gminy w Nadarzynie oraz Gminnego Ośrodka w Nadarzynie za mega dużo grania i świetną zabawę. 

 

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry