Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Sukces juniorów MOS WOLA w siatkówce plażowej

Piotr Pawlak i Antonii Milczarski, reprezentujący MOS WOLA Warszawa w piłce plażowej Wicemistrzami Mazowsza i Mistrzami Warszawy.

Piotr Pawlak i Antonii Milczarski, reprezentujący MOS WOLA Warszawa w piłce plażowej Wicemistrzami Mazowsza i Mistrzami Warszawy.


Nasz zespół uległ w finale siatkarzom SMS Spała (Oskar Kudyba i Edward Lisicki). Na trzecim miejscu zameldowali się Jakub Rylski i Michał Januszewski (KS METRO Warszawa. 
Wszystkie pary uzyskały awans do półfinałów Mistrzostw Polski.

Kilka słów o turnieju od Mistrza Warszawy, Antka Milczarskiego:

- Zawody rozpoczęły się w piątek po południu. Dzięki rozstawieniu na trzecim miejscu graliśmy z nieco łatwiejszymi parami, co pozwoliło nam na szybkie wygrane. Kolejny etap zawodów mistrzostw Mazowsza rozpoczął się w niedzielę. Startowała już najlepsza ósemka, więc poziom był dużo wyższy.

W półfinale graliśmy z chłopakami z Metra, gdzie daliśmy z siebie 100% i wygraliśmy 2:0. Jednak przez to, że musieliśmy się jeszcze zakwalifikować na zawody w piątek, to straciliśmy dużo sił. I tych sił ewidentnie zabrakło w finale, przegranym po równej walce z chłopakami z kadry Polski.

Prawdę mówiąc, przed tym turniejem razem trenowaliśmy jedynie dwa razy - z powodu matur, do których uczyliśmy się do ostatniej minuty. Dlatego uważam te zawody za nasz ogromny sukces, z którego jesteśmy bardzo zadowoleni. Bycie mistrzem Warszawy i wicemistrzem Mazowsza to nie byle co. Teraz udowodnimy naszą wartość na eliminacjach do Mistrzostw Polski.

 

 

 

 

Całość artukułu : 

https://www.facebook.com/warszawakibicuje/posts/762767487453027

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry