Musieliśmy uznać wyższość rywali i w trzecim spotkaniu Mistrzostw Polski Młodzików.

Mecz ostatniej szansy, zapewne poddenerwowanie tak jak w pierwszym nieudanym dniu. Tym razem presja jest o wiele większa. Przy wspaniałym dopingu kibiców młodzicy MOS WOLA rozegrali dobre spotkanie, niestety przegrywamy 0-2 i gramy w dalszej części Mistrzostw Polski Młodzików o miejsca 7-8.

Od przewagi rozpoczynają młodzicy MOS WOLA 4:2, niestety 5 punktów pod rząd i rywale nie tylko odrabiają wynik ale i wychodzą na prowadzenia. (4:6).Szybka reakcja trenera Drzewieckiego by ustawić grę działa pozytywnie, Mosowiacy przerywają passę Lechii (7:8)(8:8). Niestety przeciwnicy nie odpuszczają i w wypracowują 2-3 punktową przewagę nad zespołem z Warszawy. (10:13)(11-13)(13:16) . Cztery punkty przewagi rywali nad młodzikami z MOS wymusza wzięcie drugiego czasu dla zespołu MOS (13:17). Przewaga rywali utrzymuje się (15:19)(16:20) (17:21) (18:21)(19:24). Po błędzie własnym przegrywamy do 19.

Skutecznie rozpoczynają grę w drugim secie stołeczni (6:3) (8:3) (9:4) (7:10). Pomimo dobrej grze naszego zespołu , rywale prawie niwelują znaczną przewagę (9:10). Jesteśmy świadkami długich wymian i ponownie wypracowujemy 4- punktową przewagę (13:9) (14:10). Strata kolejno 3 punktów przez młodzików z Rogalińskiej i czas dla zespołu MOS. (13:14). Po wyrównanej grze w połowie drugiego seta, Lechia buduje stopniowo przewagę nad zespołem z Warszawy, któremu sypie się gra (16:21). Końcówka należy do rywali, trener Drzewiecki rotuje składem dążąc do zmiany wyniku (18:23) (18:24) (19:24) (20:24). Błędem własnym kończymy spotkanie ulegając 0-2.

W zawodnikach z Warszawy drzemie ogromny potencjał, który uwidoczni się na pewno w przyszłym sezonie.

Skład młodzików MOS WOLA Warszawa:Tomaszewski, Lizińczyk, Sudoł, Chaciński, Wiśniewski, Nowik, Gotowicki, Wòjcik, Skrzydło, Tomal, Radowski, Kobyliński, Kuliński, Gościmiński,