W drugim spotkaniu pierwszego dnia turnieju finałowego Mistrzostw Polski młodzików w Krośnie Odrzańskim, siatkarze MOS WOLA Warszawa ulegają zespołowi Jastrzębski Węgiel.

Niestety nie możemy uznać za udany pierwszy dzień turniejowy. Przegrywamy drugie spotkanie, a marzenia o strefie medalowej oddaliły się. Wszystko rozstrzygnie spotkanie naszych młodzików z Lechią Tomaszów Mazowiecki oraz pojedynek Jastrzębia ze Starogardem Gdańskim. Trzymamy więc kciuki za korzystne wyniki dla naszych siatkarzy. UMKS MOS WOLA Warszawa – Jastrzębski Węgiel 1-2 ( 17:25, 25:22, 7:15)

Pierwszy set siatkarze MOS WOLA grają pod dyktando rywali. Duża przewaga punktowa zostaje zniwelowana w końcówce seta, którego przegrywają Mosowiacy do 17. Obraz gry zmienia się w drugim secie, To siatkarze MOS WOLA wypracowują przewagę punktową, momentami nawet 6-7 punktową, która nawet przy utracie w końcówce 4 punktów pozwala dowieźć wygrana do końca . Pokonujemy rywali do 22. Tie break należy do najsłabszych setów w wykonaniu siatkarzy z Warszawy, Tracimy punkty po błędach własnych, gramy z małą skutecznością dodatkowo tracimy punkty po błędach ustawienia. Ostatecznie przegrywamy trzeciego seta do 7i cały mecz 1-2.

Skład młodzików MOS WOLA Warszawa:Tomaszewski, Lizińczyk, Sudoł, Chaciński, Wiśniewski, Nowik, Gotowicki, Wòjcik, Skrzydło, Tomal, Radowski, Kobyliński, Kuliński, Gościmiński,