Od przegranej rozpoczynają młodzicy MOS WOLA w Mistrzostwach Polski.

Niestety, w pierwszym spotkaniu w ramach Mistrzostw Polski ulegamy zespołowi SET Starogard Gdański 0-2 MOS WOLA Warszawa – SET Starogard Gdański 0-2 (-18, -19)

Od licznych błędów własnych rozpoczynają młodzicy z Warszawy, dając uciec w wyniku rywalom ze Starogardu Gdańskiego (1:5)(2:7) (3:9)(5:11)(7:11). Słaby początek w pierwszym secie ma swój skutek w wyniku pierwszego seta. Zespół Mosu nie potrafił odrobić przewagi punktowej i ulegamy do 18. W secie drugim wyrównana gra obydwu zespołów. Wynik rozjeżdża się na korzyść przeciwników przy stanie (6:10). Odrabiamy 3 punkty po wejściu na boisko A.Nowika (12:15). Niestety kolejne własne błędy oddalają zespół MOS WOLA od szansy zagrania tie break’a (13:19)(13:21). S.Chaciński po swojej zagrywce zdobywa 2 pkt. (17:21). Przegrywamy drugiego seta do 19 i całe spotkanie 0-2.

Dzisiaj Zespół z Rogalińskiej gra drugie spotkanie o 17.30 z Jastrzębskim Węglem.

Zapraszamy do kibicowania.

Skład młodzików MOS WOLA Warszawa:Tomaszewski, Lizińczyk, Sudoł, Chaciński, Wiśniewski, Nowik, Gotowicki, Wòjcik, Skrzydło, Tomal, Radowski, Kobyliński, Kuliński, Gościmiński,