Aktualności

14.04.2019

Juniorzy MOS Wola czwartą drużyną w Polsce

Emocje wolno opadają po meczu o trzecie miejsce Mistrzostw Polski Juniorów. Dziś 1:3 z Jastrzębskim Węglem. Zostajemy czwartym zespołem w Polsce. To ogromny sukces! Bezapelacyjnie mamy najlepszych kibiców w Polsce! Atmosfery meczów finałowych nie da się opisać! Dziękujemy zawodnikom - zagrali turniej na miarę Mistrzów, dziękujemy trenerom i sztabowi szkoleniowemu - mistrzowie szlifu siatkarskiego!, dziękujemy zarządowi UMKS MOS WOLA i dyrektorowi MOS WOLA - wspaniałe wsparcie !

Mecze finałowe przysporzyły niezwykłych  emocji . To uczta dla oczu, duszy i ciała pasjonatów siatkówki męskiej. Potwierdzamy swoją klasę i miejsce w ścisłej czwórce ogólnopolskiej.

Wspaniały doping kibiców MOS WOLA, pod przewodnictwem królowej kibiców Agnieszki Kubickiej Kaciczak!. Werble, jednolite stroje, transparenty, i najmocniejszy doping na hali w Dębicy! To przepiękny pokaz kibicostwa ! Dziękujemy, bo zagrzewaliście naszych juniorow do ogromnej walki na parkiecie. 

Ten spektakl przeniósł sie na parkiet po meczu . Ci , którzy najgoręcej na świecie zagrzewali nasz do walki , po chwili pięknie dziękowali zawodnikom za walkę, za emocje, za czwarte miejsce w Polsce. Wyrazy wdzięczności skierowane były również w stronę  trenerów i  sztabu szkoleniowego, prezesów UMKS MOS WOLA oraz  dyrektora MOS WOLA. 

Czas na podsumowania i analizę indywidualną jeszcze przyjdzie. Dzisiaj całemu zespołowi i każdemu z osobna dziękujemy!. Na pewno robi wrażenie skuteczność Ernesta Kaciczaka (dzisiaj 25 pkt), bardzo dobre zmiany Jakuba Buczka i Piotrka Szlęzaka ale i słowa uznania dla Patryka Foltynowicza - naszego libero. O każdym można powiedzieć wiele dobrego, dajmy naszym juniorom złapać oddech i czekamy na słowa podsumowania i refleksji trenera Konrada Copa, który przeżywa każdy mecz co najmniej trzy razy: przed, w trakcie, po i ciągle wielokrotnie analizuje każda akcję by szlif siatkarski każdego z zawodników był najwartościowszy.

 

UMKS MOS Wola Warszawa – Jastrzębski Węgiel 1:3 (22:25, 22:25, 25:23, 20:25)

Klasyfikacja końcowa turnieju finałowego:

1. Trefl Gdańsk

2. AZS 2020 Częstochowa 

3. Jastrzębski Węgiel

4. UMKS MOS Wola Warszawa

5. EKS Skra Bełchatów

6. KS Metro Warszawa

7. AKS V LO Rzeszów

8. AZS UWM Olsztyn

 

Skład zespołu MOS WOLA: Szymon Bąk, Ernest Kaciczak, Michał Gawrzydek, Piotr Pawlak, Kacper Kulesza, Patryk Foltynowicz, Jaromir Orlicz, Jakub Strulak, Wojtek Wachowicz, Adam Antoński , Jakub Buczek, Piotr Śzlęzak, Bartosz Gomułka, Michał Kulesza.

Sztab Szkoleniowy:
Konrad COP - I trener
Krzysztof WÓJCIK - II trener
Kacper GOŹDZIKIEWICZ - statystyk
Bartosz PATER - fizjoterapeuta
Bartłomiej KRUSZEWSKI – trener motoryczny
Krzysztof FELCZAK – team manager
Krzysztof ZIMNICKI - prezes UMKS Wola
Paweł WASILEWSKI- dyrektor MOS WOLA.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy