Wygrana 3-1 juniorów MOS WOLA w drugim dniu Mistrzostw Polski

W drugim dniu Mistrzostw Polski juniorów w Dębicy, podopieczni trenera Copa pokonują bardzo dobrze znany sobie zespół KS Metro Warszawa.

ce i przyjęciu (6-4). Z zagrywką Cackowskiego (Metro) mamy kłopoty (9-8). Obicie naszego bloku w aut pozwala rywalom wyrównać wynik (10-10). W pierwszym secie gonimy wynik ( 12-10)(14-12)(17:14). Trener Cop bierze drugi czas by przerwać passę przeciwników i ukierunkować grę w naszym zespole. Metro odchodzi w punktach do stanu 20-14, 22-17, 23-19. Po bloku Wachowicza zdobywamy 21 pkt. Michał Gawrzydek przebija się przez blok Metra zdobywając 22 pkt. Bronimy seta do końca. W finale na swoje konto zapisuje go zespół z Ursynowa.

Punkt za punkt w drugim secie od początku do 8 pkt. Rywale odchodzą na dwa punkty , które bardzo trudno jest naszemu zespołowi odrobić (10-8, 12-10, 12-11) . MOS doprowadza ponownie do remisu po 12. W połowie seta drugiego obejmujemy dwupunktową przewagę (13-15)(15-17) (17-19). Po asie serwisowym MOSu czas bierze dla swojego zespołu trener Metra. (19-21) (19-22)(21-23)(22-24). Juniorzy z Woli rozegrali się w drugim secie, ich gra mogła się podobać.

MOS prowadzi od początku w trzecim secie. W połowie seta Mosowiacy prowadzą 5 punktami. Powiększa się przewaga podopiecznych trenera Copa 17-10 , 18-11, 19-13, 20-14, 21-15, 22-16. W końcówce przewaga juniorów z Rogalińskiej stopniała. Set trzeci MOS wygrywa do 20.

W czwartym secie pokonujemy rywali do 18.

Duża zasługa kadetów trenera Kellera w wygranej zespołu MOS. Panowie robili bardzo dobrą zmianę i zmienili na pozytywny obraz gry całego zespołu.

Jutro 12.04 / piątek/ zapraszamy do śledzenia spotkania AKS V LO Rzeszów – UMKS MOS Wola Warszawa

Czekają nas ponownie duże emocje!

Skład zespołu MOS WOLA: Szymon Bąk, Ernest Kaciczak, Michał Gawrzydek, Piotr Pawlak, Kacper Kulesza, Patryk  Foltynowicz, Jaromir Orlicz, Jakub Strulak, Wojtek Wachowicz, Adam Antoński , Jakub Buczek, Piotr Śzlęzak, Bartosz Gomułka, Michał Kulesza.