Wygrana kadetek MOS WOLA na zakończenie turnieju półfinałowego Mistrzostw Polski.

Kadetki MOSu kończą turniej na trzecim miejscu. Kończy się piękna przygoda Mistrzostw Polski w tym sezonie ale na zakończenie cieszymy się zwycięstwem podopiecznych trenera Lizińczyka. MOS WOLA Warszawa - SMS Ostróda 3-1 (23:25, 25:13,28:26, 25:22)

Bardzo wyrównany pierwszy set, w którym w końcówce rywalki wykorzystały swoją szansę. Drugi set bezapelacyjnie należał do nas. Dramaturgią obrósł trzeci set, który od poczatku był niezwykle wyrównany i rywalizacja zacięta po obu stronach siatki. Stan 24:24, porowadzenie 25:24 Ostródy i czas dla MOSu, ponownie remis po 25 po zagraniu w środek pola Mai. Skuteczny blok i prowadzenie 26:25, które za chwilę tracimy. Błąd rywalek ponownie daje nam 1 punktowe prowadzenie (27:26). Atakim kończymy trzeciego seta doprowadzając do stanu 2-1. Czwarty set to ponowny test na odporność zespołu MOSu, który tym razem zdajemy wygrywając seta do 22.

Dzisiejsza gra kadetek MOS naprawdę mogła się podobać. Chodził blok, atak, odbiór.  To był naprawdę dzień dla naszych kadetek.

Wygrywamy całe spotkanie 3-1. MVP turnieju została Emilka Kaczmarzyk.

Ostatecznie zajmujemy trzecie miejsce w turnieju półfinałowym Mistrzostw Polski w Poznaniu. Dziękujemy serdecznie całemu zespołowi za sezonowe emocje, walkę i wiele chwil z pięknaą siatkówką.

Podziękowania dla sztabu szkoleniowego : trenera Stanisława Lizińczyka, Jakuba Miecznikowskiego.

Skład zespołu MOS WOLA: Wydmańska J., Mazurek K., Kaczmarczyk M., Kaczmarzyk E., Kosieradzka O., Kabala J., Rozwadowska M.,Krupińska M., Lipka W., Rostkowska Julia, Kabala Patrycja, Trzpioła Zuzanna, Dygdoń Z.(L), Butryn M.(L)