Aktualności

15.03.2019

MOS WOLA 3-0 Wifama Łódź

Pierwsze spotkanie za nami. Bez dramaturgii , tak jak młody professore Cop wraz z zespołem zaplanował . Pokonujemy rywali w trzech setach.

W sobotnie derby półfinałów Mistrzostw Polski MOS WOLA zagra z Hemarpol Norwid Częstochowa o godzinie 13.00. Zapraszamy na transmisję live dzięki fanapade EKS SKRA Bełchatów. 

KS Wifama Łódź - UMKS MOS Wola Warszawa 0:3 (21:25, 18:25 , 15:25)

 

Skład juniorski MOS WOLA: A: Bąk, Kaciczak, Gawrzydek, Pawlak, Kulesza K. (L), Foltynowicz (L), Ryszewski, Orlicz, Wachowicz, Antoński, Buczek, Szlęzak, Gomułka, Kulesza M.

Sztab szkoleniowy: Konrad Cop, Krzysztof Wójcik, Kacper Goździkiewicz, Bartosz Pater, Krzysztof Zimnicki, Krzysztof Felczak

Trener Konrad Cop tak podsumował pierwszy mecz w turnieju:

- Bardzo dobrze weszliśmy w turniej. Wynik 3-0 stawia nas w dobrej sytuacji, ale przed nami dwa bardzo ważne mecze. Wspaniale jest grać na tak pięknych obiektach. Wczoraj w hali Energia Skra Bełchatów w Lidze Mistrzów pokonała Zenit Sankt Petersburg, a dzisiaj my mieliśmy szansę rywalizować. 

Na początku nogi trochę mieliśmy z waty, mimo iż wynik był dla nas korzystny. Bardzo dobrze funkcjonował u nas system blok-obrona. Dzięki temu stwarzaliśmy dużą presje na przeciwniku. W odpowiednich momentach włączaliśmy zagrywkę i budowaliśmy sobie przewagę. Jutro przed nami mecz z Norwidem i na nim się koncentrujemy - zakończył nasz szkoleniowiec.

 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy