Aktualności

14.03.2019

Zmiany w terminarzu sekcji MOS

Szanowni siatkarze, siatkarki, trenerzy i trenerki, rodzice . Wprowadzono niewielkie zmiany w harmonogramie treningów sportowych prosimy o prześledzenie terminów treningów siatkarskich.

SEKCJA MĘSKA

 

II Liga            Krzysztof Wójcik                

Poniedziałek  19:30-21:00    Siłownia        

Czwartek       17.30-19.00     Siłownia        

Czwartek       19:00-21:15    MOS              

Piątek             19:30-21:00    MOS              

Sobota            17:00-19:00    MOS              

 

Junior I         Konrad Cop                        

Poniedziałek  19:30-21:00    MOS              

Wtorek           17:00-18:30    MOS              

Środa             19:00-21:15    MOS              

Piątek             20:15-21:45    III LO           

Sobota             09:30-11:00    SP388            

 

Junior II        Miłosz Raba                         

Wtorek           18:30-20:00    III LO           

Czwartek       18:30-20:00    III LO           

Piątek             18:00-19:30    SP 388                       

Sobota             14:45-15:30    MOS              

Sobota              15:30-17:00    MOS              

 

Kadet I           Tomasz Keller                     

Poniedziałek  18:00-19:30    MOS              

Środa             17:00-18:30    Siłownia        

Środa             18:30-20:00    III LO           

Czwartek       16:30-18:00    SP388            

Piątek             18:00-19:30    MOS              

Sobota             10:30-12:00    MOS              

 

Kadet II         Marcin Jackowicz               

Wtorek           17:00-18:30    III LO            

Wtorek           18.30-20.00    Siłownia        

Czwartek       18:00-19:30    SP388            

Piątek             18:00-19:30    SP388            

Sobota             11:00-12:30    Siłownia        

Sobota             12:30-14:45    MOS              

 

Kadet III        Dariusz Urbański                

Poniedziałek  19:30-21:00    III LO           

Środa             19:30-21:00    III LO           

Sobota           09:00-10:30    MOS              

 

Młodzik I       Adam Nowik/Łukasz Drzewiecki  

Poniedziałek  18:30-20:00    III LO           

Czwartek       17:00-18:30    III LO           

Piątek             18:00-19:30    SP388            

Sobota             13:30-15:00    III LO           

                       

Młodzik II      Konrad Nassalski                

Poniedziałek  18:45-20:15    SP388            

Czwartek       18:00-19:30    SP388            

Sobota          13:00-14:30    SP26              

 

 

 

 

Chłopcy Mini ‘06  Damian Włoch             

Wtorek           18:00-19:30    SP388            

Czwartek       16:30-18:00    SP388            

Sobota           09:00-10:30    III LO                       

 

Chłopcy Mini ’07  Dariusz Urbański        

Środa             16:30-18:00    SP388            

Piątek             15:00-16:30    MOS              

Sobota            10:30-12:00    III LO           

 

Chłopcy Mini ’08 Paweł Wasilewski         

Poniedziałek  15:00-16:30    MOS              

Wtorek           15:30-17:00    MOS              

Piątek             15:00-16:30    MOS              

 

Chłopcy średniozaawansowani młodsi ‘03’04’05 Miłosz Raba 

Wtorek           16:30-18:00    SP388            

Środa             16:30-18:00    SP388            

 

Chłopcy średniozaawansowani starsi ‘99’00’01’02  Miłosz Raba

Środa              18:00-19:30    SP388            

Piątek             16:30-18:00    SP388            

 

Trener przygotowania siłowego:

 

B. Kruszewski JUNIOR I                          

Poniedziałek  18:00-19.30    Siłownia        

Czwartek       18:30-20.00    Siłownia        

 

Marcin Jackowicz JUNIOR II                  

Wtorek           20:00-21:30    Siłownia                    

 

SEKCJA ŻEŃSKA

 

Juniorka        Janusz Patriak                     

Poniedziałek  16:30-18:00    MOS              

Poniedziałek  18:00-19:30    Mała III LO  

Środa             16:45-19:00    MOS              

Czwartek       16:30-18:00    SP388            

Piątek             16:30-18:00    MOS              

Piątek             18:00-19:30    Siłownia        

Sobota             09:00-10:30    SP388            

 

Kadetka         Stanisław Lizińczyk            

Poniedziałek  17:00-18:30    III LO           

Wtorek           18:30-20:45    MOS              

Środa              17:00-18:30    III LO            

Środa             18:30-20:00    Siłownia        

Czwartek       16:45-19:00    MOS              

Piątek             18:00-20:15    III LO           

 

Młodziczka    Jakub Miecznikowski         

Wtorek           18:30-20:00    Mała III LO  

Wtorek           20:00-21:30    III LO           

Środa             16:30-18:00    SP388            

Środa             18:00-19:30    SP388            

Piątek             16:30-18:00    SP388            

Sobota            09:00-11:15    SP388            

 

Dz. Mini ’06 Radosław Krukowski           

Poniedziałek  16:30-18:45    SP388            

Wtorek           16:30-18:45    SP388            

Czwartek       15:15-16:45    MOS              

Czwartek       16:45-18:15    Mała III LO  

Piątek             16:30-18:00    III LO           

 

Dziewczęta Mini ’07 Aleksandra Kibitlewska

Poniedziałek  16:30-18:00    SP388            

Wtorek           16:30-18:00    SP388            

Środa             15:15-16:45    MOS              

Sobota            12:00-13:30    III LO           

 

Dziewczęta Mini ’08 Małgorzata Dzido

Poniedziałek  15:00-16:30    MOS              

Wtorek           15:30-17:00    MOS              

Środa              15:15-16:45    MOS              

Piątek             16:30-18:00    SP388            

 

Dziewczęta średniozaawansowane młodsze 03’04’05 Magda Gryko

Wtorek           18:00-19:30    SP388            

Czwartek       18:00-19:30    SP388            

 

Dziewczęta średniozaawansowane starsze 02’01’00’99 Magda Gryko

Poniedziałek  16:30-18:00    SP388            

Czwartek       19:30-21:00    SP388            

 

Gry i zabawy siatkarskie Jadwiga Zadruska      

Poniedziałek  13:30-15:30    SP388            

Piątek             11:30-14:00    SP388            

 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy