Rozkład zajęć treningowych w MOS Wola w roku szkolnym 2007-2008
Gotowy jest plan zajęć treningowych wszystkich grup MOS Wola. Prawie wszystkie zajęcia odbywają się w obiektach przy ul. Rogalińskiej 2, w hali sportowej MOS-u,w sali gim.III LO i w siłowni.Od poniedziałku rozpoczynają się zajęcia we wszystkich grupach.
Gotowy jest plan zajęć treningowych wszystkich grup MOS Wola. Prawie wszystkie zajęcia odbywają się w obiektach przy ul. Rogalińskiej 2.
Treningi będą się odbywać w dużej hali sportowej MOS Wola, w sali gimnastycznej III Liceum Ogólnokształcącego , też w budynku przy Rogalińskiej oraz w siłowni.
Od poniedziałku rozpoczynają się już zajęcia we wszystkich grupach.
PLAN ZAJĘĆ TRENINGOWYCH w SEKCJI DZIEWCZĄT :
JUNIORKI (roczniki 1989-90) - trener Artur WÓJCIK
poniedziałki - 18,00 - 19,30
środy - 19,00 - 21,00
czwartki - 17,30 - 19,00
KADETKI ( roczniki 1991-92) - trener Stanisław LIZIŃCZYK
wtorki - 17,30 - 19,00
środy - 17,30 - 19,00
piątki - 17,30 - 19,30
MŁODZICZKI I ( roczniki 1993-94) - trener Krzysztof CZARNOŁĘCKI
poniedziałki - 16,30 - 18,00
środy - 18,30 - 20,00
piątki - 18,30 - 20,00
MŁODZICZKI II (rocznik 1994) - trener Krzysztof CZARNOŁĘCKI
wtorki - 17,00 - 18,30
środy - 16,00 - 17,30
czwartki - 16,00 - 17,30
DZIEWCZĘTA rocznik 1995 - trener Elżbieta LIZIŃCZYK
wtorki - 15,00 - 16,30 w gimnazjum ul. Conrada
czwartki - 15,00 - 16,15 na Rogalińskiej w MOS
piątki - 17,00 - 18,30 na Rogalińskiej
DZIEWCZĘTA roczniki 1996-97 - trener Artur WÓJCIK
wtorki - 15,00 - 16,15
czwartki - 16,00 - 17,30
piątki - 16,00 - 17,30
DZIEWCZĘTA roczniki 1996 - 97 - trener Krzysztof MARUSZKIN
wszystkie zajęcia tej grupy w SP 316 ul. Szobera 1
wtorki - 14,00 - 16,00
czwartki - 13,30 - 15,30
soboty - 14,00 - 16,00
PLAN ZAJĘĆ TRENINGOWYCH W SEKCJI CHŁOPCÓW :
JUNIORZY ( roczniki 1989- 90 ) - trener Krzysztof FELCZAK
poniedziałki - 19,30 - 21,00
wtorki - 19,00 - 21,00
czwartki - 19,00 - 21,00
soboty - 11,00 - 13,00
plus siłownia - do ustalenia
JUNIORZY + KADECI (II ZESPÓŁ) - trener Krzysztof GAŁECKI
poniedziałki - 19,30 - 21,00
piątki - 19,30 - 21,00
soboty - 9,00 - 11,00
plus siłownia - do ustalenia
KADECI ( roczniki 1991-92 ) - trener Piotr NAJMOWICZ
wtorki - 16,00 - 17,30
czwartki - 19,30 - 21,00
soboty - 13,00 - 15,00
plus siłownia - do ustalenia
MŁODZICY I - rocznik 1993 - trener Piotr TABOR
poniedziałki - 17,00 - 18,30
czwartki - 16,45 - 18,15
soboty - 15,00 - 16,30
MŁODZICY II - rocznik 1994 - trener Piotr NAJMOWICZ
środy - 17,00 - 18,30
czwartki - 18,00 - 19,30
piątki - 16,00 - 17,30
CHŁOPCY - rocznik 1995 - trener Mateusz OSAKOWICZ
wtorki - 15,00 - 16,15
środy - 16,00 - 17,30
piątki - 15,00 - 16,15
CHŁOPCY - rocznik 1996 - trener Paweł WASILEWSKI
poniedziałki - 15,00 - 16,30
środy - 15,00 - 16,15
piątki - 15,00 - 16,15
CHŁOPCY - roczniki 1997 -98 - trener Marcin WRANA
poniedziałki - 15,00 - 16,30
środy - 15,00 - 16,15
czwartki - 15,00 - 16,15
Życzymy udanych treningów !