Dobry występ siatkarek MOS WOLA z rocznika 2007 w Nadarzynie

Tuż za podium uplasowały się dwa zespoły MOS Wola w Ogólnopolskim turnieju trójek o puchar wójta gminy Nadarzyn. W turnieju brały udział 22 zespoły, w tym 5 zespołów MOS Wola.

W I rundzie drużyny zostały podzielone na 2 grupy po 11 zespołów i grały systemem każdy z każdym.

W II rundzie zespół MOS Wola 1 i MOS Wola 2 walczyły o miejsca 1-6, Zespół MOS Wola 3 ( Frączkowska, Kołak, Jabłońska) o miejsca 7-12, MOS Wola 4 (Kozłowska, Wikbold, Dorywalska) o miejsca 13-18.

Zespół MOS Wola 5 został stworzony na potrzeby turnieju z zawodniczek rezerwowych (Do, Babut, Michalska). Było to dla nich dziś duże wyzwanie, ale z radością i wielkim zaangażowaniem podjęły się go, rozegrały bardzo dużo meczów, walczyly się o każdą piłkę i czerpały czystą radość z grania w siatkówkę.

Na wyróżnienie zasługuje dzisiaj zespół MOS Wola 3 (Frączkowska, Kołak, Jabłońska). Dziewczyny pokazały dziś w 100 % tego co już potrafią, odważnie stawały do walki z zespołami lepszymi od siebie. W II rundzie dziewczyny wygrały wszystkie mecze w swojej grupie i ostatecznie uplasowały się na 7 miejscu.

Zespół MOS Wola 1 i MOS Wola 2 trafił dziś bardzo mocnych przeciwników w walce o miejsca 1-6: Dwójka Zawiercie, GLKS Nadarzyn 1 i Czwórka Aleksandrów. W takich elementach jak zagrywka i atak nasze przeciwniczki były niesamowicie skuteczne. Była to natomiast bardzo dobra lekcja dla naszych dziewczyn a my zamierzamy pracować na treningach jeszcze ciężej, żeby jak najszybciej wykrzesać potencjał, który z pewnością jest w każdej z zawodniczek.