Aktualności

Dobry występ siatkarek MOS WOLA z rocznika 2007 w Nadarzynie

Tuż za podium uplasowały się dwa zespoły MOS Wola w Ogólnopolskim turnieju trójek o puchar wójta gminy Nadarzyn. W turnieju brały udział 22 zespoły, w tym 5 zespołów MOS Wola.

W I rundzie drużyny zostały podzielone na 2 grupy po 11 zespołów i grały systemem każdy z każdym.

W II rundzie zespół MOS Wola 1 i MOS Wola 2 walczyły o miejsca 1-6, Zespół MOS Wola 3 ( Frączkowska, Kołak, Jabłońska) o miejsca 7-12, MOS Wola 4 (Kozłowska, Wikbold, Dorywalska) o miejsca 13-18.

Zespół MOS Wola 5 został stworzony na potrzeby turnieju z zawodniczek rezerwowych (Do, Babut, Michalska). Było to dla nich dziś duże wyzwanie, ale z radością i wielkim zaangażowaniem podjęły się go, rozegrały bardzo dużo meczów, walczyly się o każdą piłkę i czerpały czystą radość z grania w siatkówkę.

Na wyróżnienie zasługuje dzisiaj zespół MOS Wola 3 (Frączkowska, Kołak, Jabłońska). Dziewczyny pokazały dziś w 100 % tego co już potrafią, odważnie stawały do walki z zespołami lepszymi od siebie. W II rundzie dziewczyny wygrały wszystkie mecze w swojej grupie i ostatecznie uplasowały się na 7 miejscu.

Zespół MOS Wola 1 i MOS Wola 2 trafił dziś bardzo mocnych przeciwników w walce o miejsca 1-6: Dwójka Zawiercie, GLKS Nadarzyn 1 i Czwórka Aleksandrów. W takich elementach jak zagrywka i atak nasze przeciwniczki były niesamowicie skuteczne. Była to natomiast bardzo dobra lekcja dla naszych dziewczyn a my zamierzamy pracować na treningach jeszcze ciężej, żeby jak najszybciej wykrzesać potencjał, który z pewnością jest w każdej z zawodniczek.

 

Klasyfikacja końcowa:

1) DWÓJKA ZAWIERCIE
2) GLKS NADARZYN 1
3) CZWÓRKA ALEKSANDRÓW
4) MOS WOLA 2
5) MOS WOLA 1
6) VOLLEY PŁOCK 1
7) MOS 3

8) NADARZYN 4
9) NADARZYN 2
10) LEGIONOVIA 1
11) IRZYK 1
12) PIONKI 1
13) LEGIONOVIA 2
14) PŁOCK 2
15) KOZIENICE 1
16) MOS 4
17) MAZOVIA
18) GLKS 3
19) IRZYK 1
20) KOZIENICE 2
21) PIONKI 1
22) MOS 5

MVP NADIA SIUDA
MVP ALEKSANDRA RYBARCZYK
MVP BARBARA ZIEJ
A

 

Zdajemy sobie sprawę, że jeszcze dużo pracy przed nami, niestety wciąż popełniamy najprostsze błędy, dotyczy to wszystkich zespołów MOS Wola, dlatego dziś odpoczywamy, ale już od jutra zaczynamy pracować jeszcze intensywniej i z jeszcze większą motywacją!

 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy