Młodziczki z brązem Mistrzostw Mazowsza.

Po dwudniowej walce w finałowym turnieju Mistrzostw Mazowsza Młodziczek podopieczne trenera Miecznikowskiego zdobywają brąz i awans do 1/4 finałów Mistrzostw Polski.

Weekend 2-3.03.2019 przynosił różne wieści z Nowego Dworu Mazowieckiego, gdzie rozgrywany był turniej finałów Mistrzostw Mazowsza 2019. Pierwszy dzień turniejowy nie był spełnieniem marzeń naszych Młodziczek. Przegrywamy z NOSiR Nowy Dwór Maz. oraz KS Metro Warszawa. Niedzielny  mecz z LTS Legionovia Legionowo był ostatnią szansą na awans do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski Młodziczek.

Zespół trenera Jakuba Miecznikowskiego nie zawiódł. Zagrał bardzo dobre spotkanie z LTS pokonując rywalki w dwóch setach. Wyrównany set do 11 pkt. , potem MOS WOLA budował punkt po punkcie przewagę odchodzac do stanu 15-11. LTS ponownie złapał nas na 18 pkt. Walkę na charakter wygrywamy i kończymy zwycięsko pierszego seta. Drugi set z ogromną energią w zespole MOS i nie mniej dużą motywacją Mosowianki wygrywają prowadząc od początku do samego końca.

Tym samym plasujemy się na trzecim miescu. Turniej MMM wygrywają siatkarki z KS METRO , srebro idzie do NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki.

Gratulacje dla zespołu MOS WOLA i trenera Miecznikowskiego!!!

Brawa dla wiernych kibiców naszego zespołu. Wszyscy dopingowali wspaniale nasze młode siatkarki, lecz tytuł MVP kibicki powinien powędrować do Pani Dygdoń - to ona nadawał rytm kibicowania w hali Nowego Dworu Maz.