Trzecie miejsce zespołu trenera Lizińczyka w Mistrzostwach Mazowsza juniorek.

Trzydniowy maraton za nami, trzydniowy maraton też przed nami. Kategoria juniorek MM rozstrzygnięta. Za tydzień spotykamy się na finałach MM kat. kadetek. Mosowianki stawiały opór w dniu dzisiejszym Mistrzyniom Polski z ubiegłego sezonu.

Pierwszy set to wyrównana gra obydwu zespołów , niestety końcówka należała do rywalek przy naszej pomocy. Wynik dziewczęta goniły przez drugi set, pozwalając odejść Legionowi nawet na 4 punkty. Ostatecznie ulegamy ze stanem 21 punktów. Niekorzystny bieg meczu na początku trzeciego seta ( 9:3) wymusza na trenerze wzięcie czasu na ustawienie gry w zespole MOSu. Ciężko idzie odrabianie straty punktowej, przy tak wyrównanym przeciwniku (13:11). Zespół LTS utrzymuje czteropunktową przewagę przez 15:11, 16:12, 18:14, 20:16, 21:17, 22:18. Trzeci set wchodził w decydującą fazę przy niekorzystnym wyniku dla zespołu MOS. Ostatecznie końcówka należy do LTS Legionovii I. Przegrywamy jak się okazuje z Mistrzyniami Mazowsza.

UMKS MOS WOLA Warszawa ostatecznie zajmuje trzecie miejsce Mistrzostw Mazowsza juniorek. Przypominamy , że zespół trenera Lizińczyka gra niebawem bo 15 lutego w Mistrzostwach Mazowsza kadetek.

Uwaga ! MOS WOLA Warszawa jest organizatorem tej imprezy , więc zapraszamy naszych kibiców na trzydniowy spektakl na halę przy Rogalińskiej. Czekają nas niesamowite emocje. Gratulujemy dzisiaj naszym kadetkom trzeciego miejsca w kategorii juniorek.