Aktualności

08.02.2019

Zakończenie zimowego zgrupowania młodzików w Żyrardowie.

Dobiega końca zimowy obóz naszych młodzików. Przez tydzień 31 chłopców ciężko trenowało, przygotowując się do finałowych rozgrywek wojewódzkich i……. miejmy nadzieję ogólnopolskich.

Zajęcia specjalistyczne, funkcjonalne, techniczne, taktyka i prewencja wypełniały jednostki treningowe każdego dnia. Odskocznią od treningów były zajęcia w kompleksie wypoczynkowo – rekreacyjnym hotelu Aqua, a zwłaszcza rywalizacja na kręgielni, gdzie siatkarze zachęcali co chwilę trenerów do rywalizacji. Basen, sauna, jacuzzi i play station po całym dniu zajęć pozwalały wyciszyć się przed snem.

W odwiedziny do siatkarzy przyjechał trener Krzysztof Felczak, który tradycyjnie przywiózł ze sobą dobry humor. Z każdym pożartował, porozmawiał z chłopcami, poobserwował treningi i na koniec pogratulował zawodnikom zaangażowania i determinacji ku wytyczonemu celowi.

Zgrupowanie odwiedziła też 7-miesięczna suczka naszego dyrektora – „Lunka”. Ponieważ uwielbia się przytulać, przywitała się wylewnie ze wszystkimi, domagając się pieszczot, polizała kogo się tylko dało. Trochę zawiedziona, że siatkarze preferują trening, a nie zabawę grzecznie się pożegnała i wróciła do domu…

Podsumowując, obóz b. udany. Chłopcy wykonali „kawał dobrej roboty”. Warunki w hotelu doskonałe, jedzenie u p. Żanety pyszne. Dziękujemy.

Zakończenie obozu, w sobotę 9.02.2019 r. Wyjeżdżamy po obiedzie, przewidywany powrót na ul. Rogalińską 2, ok godz. 16.00.

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z ostatnich dni obozu:

https://www.facebook.com/moswola/photos/pcb.2268138763245006/2268137026578513/?type=3&theater

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy