Aktualności

06.02.2019

Kolejny dzień na obozie kadetów w Żyrardowie obfitował w ciekawe wydarzenia

Na popołudniowym treningu grupa trenera Jackowicza gościła drużynę juniorów Wrzosu Międzyborów i reprezentację Zespołu Szkół Nr 1 w Żyrardowie, gospodarza hali sportowej na której odbywają się nasze obozowe treningi. Równolegle, na dwóch sektorach odbywały się gry kontrolne z drużynami naszych dzisiejszych gości.

W każdym z 4 rozegranych setów występowaliśmy w innym zestawieniu zawodników. Analiza przebiegu gry dostarczyła trenerowi bogaty materiał szkoleniowy do dalszej pracy - nie tylko w czasie obozu. Sparing z drużyną juniorów Wrzosu zakończył się remisem 2:2, a z reprezentacją popularnego " Elektryka" naszym zwycięstwem 4:0. W tym samym czasie, na trzecim sektorze trener Dariusz Urbański prowadził intensywne zajęcia ze swoją grupą.   

     Po kolacji wybraliśmy się do kina Len na film pt "Underdog", by przekonać się jak ważną rolę w dzisiejszym sporcie odgrywa determinacja,siła woli i morderczy trening. Jak zawsze poniżej załączamy kolejną porcję zdjęć: https://www.facebook.com/pg/moswola/photos/?tab=album&album_id=2264435750281974
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy