Porażka siatkarzy MOS Wola w derbowym meczu z Legią w II lidze mężczyzn

Siatkarze MOS Wola, po niezbyt udanym meczu, przegrali z Legią Warszawa w wyjazdowych derbach Warszawy w II lidze mężczyzn. Legia - UMKS MOS Wola 3:0 (25:16)(25:20)(25:19)

Legia - UMKS MOS Wola 3:0 (25:16)(25:20)(25:19)

Pietkiewicz, Malangiewicz, Grot, Gawrzydek, Trzciałkowski, Iszczuk, Drzazga (libero),Kowalczyk (libero) oraz Bąk, Buczek, Raba, Orlicz, Osiński

W dwóch pierwszych setach siatkarze Legii uzyskiwali kilkupunktową przewagę na początku partii i grając dobrze utrzymywali przewagę do końca.

Dopiero w trzecim secie zespół z Woli podjął walkę, zagrał z większym animuszem i zaangażowaniem. Goście prowadzili 2-3 punktami do połowy seta. Legioniści wyrównali na 15:15 i od tego momentu zespół gości zagrał bardzo słabo, tracąc w jednym ustawieniu pięć punktów. Legia prowadziła 20:15 i spokojnie utrzymała przewagę do końca partii. Przewaga siatkarzy Legii, wicelidera rozgrywek, w tym meczu była bardzo wyraźna i mecz nie był zbyt ciekawym widowiskiem, ponieważ publiczność nie oglądała zbyt wielu wyrównanych momentów.

Fotorelację z meczu Legia - UMKS MOS Wola autorstwa Krawczyk.photo można oglądać na fanpage MOS Wola na facebooku: