Aktualności

Bardzo udany występ dwójek dziewczęcych.

I turniej eliminacyjny dwójek dziewczęcych w Lesznowoli z udziałem czterech zespołów MOS WOLA należy uznać za bardzo udany. W sobotę 12.01.2019 r. cztery zespoły z Rogalińskiej rywalizowały z złotej grupie Turnieju Kinder + Sport.

Widać progres w rozwoju siatkarskim naszych najmłodszych siatkarek, niezwykłą motywację i walkę na boisku. Cieszy fakt, że trenerzy innych zespołów rywalizujących zwracają uwagę na techniczną stronę naszych siatkarek, rozgrywanie piłek  oraz rosnące umiejętności taktyczne.
Dwa zespoły MOS 1 i MOS 3 grały podczas dzisiejszego turnieju w grupie A i tym samym jeden z nich miał wpisaną przegraną w rywalizację Padło na MOS 3.
MOS 1 uległ tylko zespołowi z Nadarzyna, wygrywając 3 spotkania ( z KS Halinów 2, UKS Lesznowola 4, MOS WOLA 3)
MOS 3 przegrał z GLKS Nadarzyn i MOS Wola 1 oraz wygrywając z KS Halinów 2, UKS Lesznowola 4.
W grupie B swoje spotkania rozegrał zespół MOS WOLA 4, który przegrał z GLKS Nadarzyn 2 i UKS Lesznowola 5 oraz wygrał z Opinia Opinogóra 1, Spartą Grodzisk 2.
MOS WOLA 2 swoje spotkania rozegrał w grupie D wygrywając z Spartą Grodzisk 1,UKS Lesznowola 1, Sparta Grodzisk 4 oraz przegrywając z Dwójką Garwolin1, Krótka Mysiadło1,
Tym samym zespoły MOS 1 oraz MOS 3 w dalszym ciągu walczyć będą w Złotej grupie  A , zespół MOS WOLA 4 w grupie B, a zespół MOS WOLA 2 w grupie D . Wszystkie zespoły utrzymały swoje grupy.
Za miesiąc II turniej eliminacyjny Kinder + Sport. W międzyczasie my zaliczamy zgrupowanie siatkarskie na którym intensywnie pracujemy i podnosimy własne umiejętności by zawalczyć o punkty.
Gratulujemy dziewczynkom wyników, rodzicom dziękujemy za pozytywny doping oraz pomoc w organizacji dowozu.
Składy zespołów:
MOS 1: Kulka Małgosia, Zieja Anna
MOS 2: Drwięga Julka, Kulka Zosia, Jankiewicz Ada
MOS 3: Osóbka Dominika, Wydmańska Marysia, Korneluk Julka
MOS 4: Wysocka Inga, Drwięga Julka
Trener: Małgorzata Dzido

 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy