Pięciosetowy mecz siatkarzy MOS Wola w Międzyrzecu Podlaskim w II lidze mężczyzn

Drugoligowy zespół siatkarzy UMKS MOS Wola stoczył dramatyczny, bardzo długi mecz w Międzyrzecu Podlaskim. Nasi siatkarze przegrali 2:3, ale cieszy jeden punkt wywalczony na wyjeździe. Dwa sety wygrali nasi siatkarze wynikiem 28:26, po ciężkim boju. Huragan Międzyrzec Podlaski - UMKS MOS Wola Warszawa 3:2 (26:28)(25:18)(27:25)(26:28)(15:9).

Huragan Międzyrzec Podlaski - UMKS MOS Wola Warszawa 3:2 (26:28)(25:18)(27:25)(26:28)(15:9)

Iszczuk, Gawrzydek, Malangiewicz, Bąk, Kaciczak, Trzciałkowski, Drzazga (libero), Kowalczyk (libero) oraz Wachowicz, Pietkiewicz, Buczek, Grot, Osiński

Trener Krzysztof Wójcik tak skomentował mecz w Międzyrzecu:

- Wywalczyliśmy jeden punkt na trudnym terenie, gdzie przegrywali już faworyci. Wynik jest raczej sprawiedliwy, choć w pewnym momencie wydawało się, że możemy ugrać więcej, była szansa wyjść na 2-1 w setach. Z drugiej strony w czwartym secie gospodarze prowadzili 23-18 i byliśmy prawie w drodze do Warszawy, bez żadnej zdobyczy. Odwróciliśmy jednak losy i decydował 5 set. Huragan zaczął od serii dobrych zagrywek i nie udało nam się zaczepić do gry w kolejnej końcówce. Cieszy, że nasza młodzież walczy, doprowadza do gry na przewagi w końcówkach i potrafi je wygrywać. Kolejnym plusem jest powrót Pawła Pietkiewicza, który był kontuzjowany i znów może nam pomagać.