Przegrana drugiego zespołu kadetów MOS WOLA

To było przedostatnie spotkanie podopiecznych trenera Marcina Jackowicza w rundzie zasadniczej, którą zespół zakończy na 5 miejscu. W dzisiejszym starciu z zespołem Metra przegrywamy. UMKS MOS Wola Warszawa II - KS Metro Warszawa 2:3 (25:20, 25:22, 22:25, 24:26, 7:15)

Zaczęło się bardzo optymistycznie. Wygrywamy dwa pierwsze sety z zespołem Metra, który dzisiaj grał w znacznie zmienionym składzie. Ulegamy w trzecim i potwierdzamy powiedzenie : kto nie wygrywa w trzech setach ten przygrywa w tie break'u. Nie wykorzystujemy szansy, ale pochwała dla naszych siatkarzy za dwa pierwsze sety. Refleksja i wnioski z analizy całości spotkania, niechaj pomogą zespołowi w ostatnim starciu z RCS Czarni Radom 20 grudnia na parkiecie rywali.

Skład zespołu MOS WOLA: Ziółkowski I., Bartczak K., Chodziński K., Srokosz M., Krużewski P., Bagiński B., Wojciechowski W., Jędrych M., Popielski M., Cholewiński I, Krysiński M., Stankiewicz M.

Trener: Marcin Jackowicz