Ostatnie w tym sezonie rozstrzygnięcia na Mazowszu.
W najbliższy weekend odbędą się zawody finałowe o Mistrzostwo Mazowsza w minisiatkówce. W finałach najmłodszych wystartuje siedem drużyn MOS Wola. W ten weekend odbędą się także Mistrzostwa Mazowsza w plażówce kadetek i kadetów. Podajemy plan zawodów.
W ten weekend odbędą się także Mistrzostwa Mazowsza w plażówce kadetek i kadetów.
Za stroną MWZPS podajemy plan zawodów finałowych w minisiatkówce oraz informacje na temat siatkówki plazowej kadetek i kadetów:
Finał minisiatkówki odbędzie się w dniu 16.06.2007 w sali przy
ul. Braci Załuskich 1 według następującego planu:
- dwójki dziewcząt i chłopców godzina 9.00
- trójki dziewcząt i chłopców godzina 11.00
- czwórki dziewcząt godzina 13.00
- czwórki chłopców godzina 15.30.
Dwójki rocznik 96 dziewczęta
Grupa niebieska
1 UKS Atena Warszawa
2 UKS Plas I Warszawa
3 UKS Jedynka Kozienice I
4 Legionovia I
Grupa żółta
5 UKS 33 Radom
6 Olimp Tłuszcz I
7 Victoria Lubowidz I
8 Jedynka Kozienice II
I runda 1-4, 2-3, 5-6
II runda 1-3, 2-4, 7-8
III runda 3-4, 5-7, 6-8
IV runda 1-2, 5-8, 6-7
V runda półfinał
I m gr N - II m gr Ż
II m gr N - I m gr Ż
VI runda Finał
o 3 miejsce przegrani
o 1 miejsce zwycięzcy
Rezerwa:
Sparta Grodzisk
UKS Atena II Warszawa
Dwójki rocznik 96 chłopcy
Grupa zielona
1 Iskra Volley Zielona I
2 KS Metro I Warszawa
3 Junior Stolarka II Wołomin
4 MOS II Wola Warszawa
Grupa czerwona
5 Junior Stolarka I Wołomin
6 MOS I Wola Warszawa
7 MOS III Wola Warszawa
8 Start Lipowiec Kościelny
I runda 1-4, 2-3, 5-6
II runda 1-3, 2-4, 7-8
III runda 3-4, 5-7, 6-8
IV runda 1-2, 5-8, 6-7
V runda półfinał
I m gr Z - II m gr C
II m gr Z - I m gr C
VI runda Finał
o 3 miejsce przegrani
o 1 miejsce zwycięzcy
Rezerwa
Olimp I Tłuszcz
Wilga I Garwolin
Trójki rocznik 95 dziewczęta
Grupa niebieska
1 MOS I Wola Warszawa
2 MOS II Pruszków
3 UKS Atena II Warszawa
4 UKS Plas I Warszawa
Grupa żółta
5 UKS Atena I Warszawa
6 MOS I Pruszków
7 UKS Plas II Warszawa
8 Olimp I Tłuszcz
I runda 1-4, 2-3, 5-6
II runda 1-3, 2-4, 7-8
III runda 3-4, 5-7, 6-8
IV runda 1-2, 5-8, 6-7
VI runda półfinał
I m gr N - II m gr Ż
II m gr N - I m gr Ż
VII runda Finał
o 3 miejsce przegrani
o 1 miejsce zwycięzcy
Rezerwa
Victoria Lubowidz
Czarni Nike Węgrów
Polonez Wyszków
Trójki rocznik 95 chłopcy
Grupa zielona
1 Metro I Warszawa
2 Polonez I Wyszków
3 MOS Wola I Warszawa
4 Wilga II Garwolin
Grupa czerwona
5 UKS Plas I Warszawa
6 Wilga I Garwolin
7 Olimp I Tłuszcz
8 Junior Stolarka I Wołomin
9 Wrzos II Międzyborów
I runda 1-4, 5-6, 7-8
II runda 2-3, 5-9, 6-7
III runda 1-3, 8-9, 5-7
IV runda 2-4, 6-8, 7-9
V runda 1-2, 5-8, 6-9, 3-4
VI runda półfinał
I m gr Z - II m gr C
II m gr Z - I m gr C
VII runda Finał
o 3 miejsce przegrani
o 1 miejsce zwycięzcy
Czwórki rocznik 94 dziewczęta
Grupa niebieska
1 MOS I Wola Warszawa
2 UKS Plas I Warszawa
3 Legionovia I
4 UKS Atena I Warszawa
Grupa żółta
5 Olimp I Tłuszcz
6 UKS 33 Radom
7 Wilga II Garwolin
8 Olimp II Mińsk Mazowiecki
9 UKS Plas II Warszawa
I runda 1-4, 5-6, 7-8
II runda 2-3, 5-9, 6-7
III runda 1-3, 8-9, 5-7
IV runda 2-4, 6-8, 7-9
V runda 1-2, 5-8, 6-9
VI runda 3-4
VII runda półfinał
I m gr N - II m gr Ż
II m gr N - I m gr Ż
VIII runda Finał
o 3 miejsce przegrani
o 1 miejsce zwycięzcy
Rezerwa
UKS Jedynka Kozienice I
UKS Jedynka II Kozienice
Wilga I Garwolin
Czwórki rocznik 94 chłopcy
Grupa zielona
1 Metro I Warszawa
2 Junior Stolarka I Wołomin
3 Iskra Volley Zielona
4 Metro III Warszawa
Grupa żółta
5 MOS I Wola Warszawa
6 UKS Plas I Warszawa
7 KS Metro II Warszawa
8 Olimp I Tłuszcz
I runda 1-4, 2-3, 5-6
II runda 1-3, 2-4, 7-8
III runda 3-4, 5-7, 6-8
IV runda 1-2, 5-8, 6-7
V runda półfinał
I m gr Z - II m gr C
II m gr Z - I m gr C
VI runda Finał
o 3 miejsce przegrani
o 1 miejsce zwycięzcy
Rezerwa
UKS 33 II Radom
Junior Stolarka II Wołomin
---------------------------------------------------------
SIATKÓWKA PLAŻOWA
W najbliższy weekend na Moczydle Mistrzostwa Mazowsza w siatkówce plażowej rozegrają kadetki i kadeci
16.06.2007r. godz. 10.00 Kadetki
17.06.2007r. godz. 10.00 Kadeci
Miejsce zawodów ; Baseny Moczydło W-wa ul. Górczewska
Zasady uczestnictwa w zawodach ;
1. W zawodach mogą brać udział zawodniczki/zawodnicy ;
- młodziczki / młodzicy urodzeni w 1992 r. i młodsi
- kadetki / kadeci urodzeni w 1990 r. i młodsi
- juniorki / juniorzy urodzeni w 1988 r. i młodsi
2. Warunkiem dopuszczenia do zawodów jest posiadanie licencji siatkówki plażowej / koszt licencji wynosi 5,- zł / , aktualnych badań lekarskich oraz innego dokumentu tożsamości.
3. Opłata startowa od zespołu wynosi 30,- zł
4. Drużyna składa się z 2 osobowego zespołu z tego samego klubu /na podstawie kart zawodniczych lub zgłoszenia klubowego/.
5. Do półfinałów kwalifikują się w kategorii Kadetek i Kadetów 3 najlepsze zespoły , a w kategorii Juniorek i Juniorów 4 najlepsze zespoły.
Przewodniczący WGiD MWZPS Witold Charmo