Mistrzostwa Mazowsza w siatkówce plażowej juniorek i juniorów

Para juniorek MOS Wola , Anna Kunysz - Małgorzata Lizińczyk wywalczyła wicemistrzostwo Mazowsza. Para juniorów MOS-u Patryk Strzeżek - Robert Iliński na trzecim miejscu. Magda Dudek i Ola Przepiórka na IV miejscu.Wszystkie te pary wywalczyły awans do MP.

Para juniorek MOS Wola , Anna Kunysz - Małgorzata Lizińczyk wywalczyła wicemistrzostwo Mazowsza. Para juniorów MOS-u Patryk Strzeżek - Robert Iliński na trzecim miejscu. Magda Dudek i Ola Przepiórka na IV miejscu. Wszystkie te pary awansowały awans do półfinału Mistrzostw Polski, który w tym roku organizuje woj. Warmińsko-Mazurskie.

W sobotę i niedzielę nasze pary juniorek i juniorów wzięły udział w Mistrzostwach Mazowsza w piłce siatkowej plażowej. Choć pogoda nie zachęcała do wyjścia z domu (cała sobota w ulewnym deszczu, a niedziela w chłodzie) na starcie turnieju juniorek stanęło aż 19 par z całego Mazowsza.
Bardzo dobrze spisały się nasze zawodniczki. Po dobrej grze i wielkich emocjach v-ce Mistrzyniami Mazowsza zostały: Małgorzata Lizińczyk i Ania Kunysz, a na czwartym miejscu turniej ukończyły Magda Dudek i Ola Przepiórka. Obie pary uzyskały awans do półfinałów Mistrzostw Polski. Mistrzyniami Mazowsza została para z Wołomina, trzecie miejsce zajęła para Sparty Warszawa.

Wśród  juniorów prym wiodły pary z Radomia, zajmując dwa pierwsze miejsca. Para juniorów MOS Wola , Patryk Strzeżek - Robert Iliński zajęła trzecie miejsce, po wygraniu 2:0 meczu o brązowy medal z parą Metra.

JUNIORKI
1. Ewelina Melcher/Karolina Cichocka (Volley Wołomin)z 2. Małgorzata Lizińczyk/Anna Kunysz (MOS Wola Warszawa)z 3. Beata Mielczarek/Karolina Polak (Sparta Warszawa), 4. Magda Dudek/Aleksandra Przepiórka (MOS Wola)
finał Melcher/Cichocka - Lizińczyk/Kunysz 2:1 (20, 17, 7)
startujące kluby Sparta (6 par), MOS Wola (3), Hubert Ochota Warszawa (3), Atena Warszawa (2), Wołomin (2), Ósemka Siedlce (1)

JUNIORZY
1. Sebastian Sobczak/Jakub Bucki (Jadar Radom), 2. Tomasz Kosno/Bartłomiej Kiernoz (Jadar), 3. Patryk Strzeżek/Robert Iliński (MOS Wola), 4. Dorian Poinc/Adam Stelmaszczyk (Metro Warszawa)
finał Sobczak/Bucki - Kosno/Kiernoz 2:0 (17, 16)
startujące kluby MOS Wola (8 par), Metro (3), MKS MDK Warszawa (3), Jadar (2), Start Lipowiec Kościelny (1)