Siatkarski maraton zakończony zwycięstwem 3:2.

Kadeci trenera Tomasza Kellera rozegrali przez weekend 3 mecze, a Michał Kulesza, Jakub Buczek oraz Piotr Szlęzak brali udział także w wygranym spotkaniu II ligi mężczyzn.

Po piątkowym łatwym zwycięstwie w Radomiu, kadeci zagrali bardzo ciężki sobotni sparing z kadrą Polski U17 w Grodzisku Mazowieckim, zakończonym porażką w tiebreaku na przewagi (10:25, 26:24, 25:20, 15:25, 15:17). Szkoda, bo stołeczni mieli piłkę meczową w górze. Po sobotnio- wieczornych emocjach drugoligowych, niedziela to kolejny ligowy mecz Kadetów, tym razem z KS Metro Warszawa, wygrany w stosunku 3:2 (24:26, 19:25, 25:12, 25:20, 15:7). Drużyna UMKSu bardzo słabo rozpoczęła spotkanie i nie potrafiła wykorzystać dobrego przyjęcia. Szwankowała wystawa oraz wykończenie piłek. Brakowało pozytywnej motywacji, do wykrzesania z siebie umiejętności i talentu. Drużyna KS Metro uwierzyła w zwycięstwo i wygrała dwa pierwsze sety. Nawet kiedy wydawało się, że MOS wraca na właściwe tory, młodzi zawodnicy popełniali proste błędy na zagrywce lub ataku. „Przebudzenie mocy” nastąpiło dopiero w 3. secie. Przegrana w dwóch partiach wstrząsnęła gospodarzami i Ci zaczęli grać na swoim nieosiągalnym dla przeciwników poziomie wygrywając 3 kolejne sety. Tym razem nie brakowało skuteczności po bardzo dobrych rozegraniach Karkowskiego. Na wyróżnienie zasługuje Piotrek Szlęzak, na którym przez cały mecz oparta była gra w ataku.

Skład: Karkowski, Buczek, Bulira, Szlęzak, Kurowski, Przybyłowski, Kajzer, Kulesza (kapitan), Pisarski, Marcinkiewicz.