Kadeci trenera Kellera na fali zwycięstw.

Pasmo zwycięstw wciąż trwa. Derby MOS WOLA - Czarni Radom zgromadziło wielu kibiców w przekonaniu, że można obejrzeć siatkówkę na wysokim poziomie. UMKS MOS Wola Warszawa - RCS Czarni Radom 3-0 ( 25: 17, 25:22, 25: 17)

Zespoły nie zawiodły, pojedynek z wieloma pięknymi akcjami w wykonaniu siatkarzy MOS WOLA . Podopieczni trenera Kellera objęli prowadzenie od początku spotkania i dyktowali styl gry. Kadeci MOS Wola wypracowali 7 punktową przewagę i seta pierwszego zakończyli z wynikiem 25:17. Bezradni byli rywale przy skutecznym bloku naszego zespołu, który przy każdym zdobytym punkcie z ataku czy bloku zaliczali dodatkowo taniec zwycięstwa. Bardziej wyrównana gra na punty w drugim secie, dawała nadzieję rywalom na urwanie seta. Kadeci MOSu jednak w swoim stylu pokonują Czarnych do 22. Trzeci set podobnie jak pierwszy wygrywamy do 17.

Oglądając kadetów trenera Kellera ma się wrażenie, że im nie wystarcza już wygrane spotkanie. Ten zespół wychodzi na parkiet jak aktor na scenę teatralną, by uraczyć swoich fanów spektaklem kilku aktorów, siatkówką z efektownymi momentami, wyzwalającymi nie tylko radość na trybunach, ale przede wszystkim niezahamowaną kipiącą radość w nich samych.

Niewątpliwie poprzeczkę zespół powiesił sobie wysoką. Dla nas to zapowiedź kolejnych świetnych siatkarskich pojedynków.

Skład zespołu MOS WOLA: Buczej J., Szlęzak P., Pisarski M., Karkowski M., Kajzer M., Kulesza M., Przybyłowski J., Kurowski J., Marcinkiewicz R., Bulira D. (L), Wojciechowski S.(L)

Trener: Keller T.