Aktualności

Kolejne zwycięstwo juniorów MOS Wola bez starty seta

Mazowiecka I Liga Juniorów: MOS Wola Warszawa I - RCS Czarni Radom I 3:0 (25:17, 27:25, 25:17)

Zawodnicy trenera Konrada Copa udanie weszli w spotkanie. Nasi Juniorzy skutecznie grali w bloku i na zagrywce, a dobre zawody rozgrywał nasz rozgrywający Wojciech Wachowicz, który kombinacyjną grą mylił rywali. Ostatecznie wygrywamy pierwszą partię do 17.

W drugim secie gra się wyrównała. W ataku rozkręcili się Czarni, ale po naszej stronie cenne punkty zdobywali Michał Gawrzydek i Piotrek Pawlak. W decydujących momentach przyjezdni popełnili jednak kilka prostych błędów, a juniorzy Mosu znów pokazali moc w bloku wygrywając partię na przewagi 27:25. 

Trzecią odsłonę spotkania lepiej rozpoczęli Czarni, którzy prowadzili 6:4. Podopieczni trenera Copa mieli pewne problemy w przyjęciu, co przełożyło się na brak skuteczności w ataku (11:14). Od tego momentu nasi zawodnicy włączyli "drugi bieg" i po bardzo dobrym fragmencie gry, zarówno w zagrywce jak i w bloku to my uzyskujemy kilku punktową przewagę 18:15. Kompletnie posypała się gra Czarnych Radom i spokojnie doprowadzamy trzecią partię do zwycięstwa 25:17 i cały mecz 3:0. 

Skład MOS Wola:

Bąk Szymon, Kaciczak Ernest, Gawrzydek Michał, Pawlak Piotr, Ryszewski Hubert, Wachowicz Wojciech, Milczarski Antoni (libero) oraz Kulesza Michał, Szlęzak Piotr, Buczek Jakub, Kulesza Kacper (libero), Sucharski Gracjan, Orlicz Jaromir. 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy