Aktualności

26.11.2018

Michał Peciakowski - "dziecko MOS-u" z wizytą w Warszawie na 32. Międzynarodowym Turnieju Wola-Cup

Michał Peciakowski do Warszawy przyjechał na 32.Turniej Wola-Cup jako trener z drużyną Waldviertel z Austrii. Michał trenował i grał z wielkim powodzeniem w MOS Wola w latach 1993-2000.W tym czasie zdobył w barwach MOS Wola tytuł mistrza i wicemistrza Polski juniorów oraz wicemistrza Polski kadetów.

  • Michał Peciakowski z trenerami Zimnickim i Felczakiem
    Michał Peciakowski z trenerami Zimnickim i Felczakiem
  • Była okazja na wspomnienia
    Była okazja na wspomnienia
  • Michał Peciakowski z swoim pierwszym trenerem Krzysztofem Zimnickim przy banerze 32.Wola-Cup
    Michał Peciakowski z swoim pierwszym trenerem Krzysztofem Zimnickim przy banerze 32.Wola-Cup

Do Warszawy przyjechał na 32. Międzynarodowy Turniej Wola-Cup jako trener z drużyną Waldviertel z Austrii Michał Peciakowski. Michał trenował i grał z wielkim powodzeniem w MOS Wola w latach 1993-2000.W tym czasie zdobył w barwach MOS Wola tytuł mistrza i wicemistrza Polski juniorów oraz wicemistrza Polski kadetów. Dwukrotnie nagradzany był jako najlepszy rozgrywający młodzieżowych mistrzostw Polski.

Grał w reprezentacji Polski juniorów w latach 1995-2000. Michał świetnie potrafił łączyć naukę z uprawianiem sportu. W czasie nauki w Liceum Ogólnokształcącym im. gen. Władysława Andersa w Warszawie otrzymywał stypendium premiera dla najlepszych uczniów w Polsce. Potem grał w Plus Lidze w AZS Politechnice Warszawa i Morzu Szczecin, a następnie w klubach Bundesligi w Niemczech i w Austrii.

A teraz przyjechał do nas ze swoją drużyną chłopców z Austrii. Była okazja do miłego spotkania ze swoimi trenerami, Krzysztofem Zimnickim i Krzysztofem Felczakiem.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy