Wygrana Kadetów MOS Wola na wyjeździe.

W wyjazdowym meczu Kadeci trenera Tomasza Kellera pokonali Olimp Ostrolekę 3:0 Zgarniamy kolejne 3 punkty do tabeli ogólnej rozgrywek ligi mazowieckiej kadetów

Zespół gospodarzy, zbudowany głownie z młodszych kadetów ustępował starszym kolegom w każdym aspekcje siatkarskiego rzemiosla. Jedynie Filip Kulas, potrafil regularnie sforsować obronę Mosowiaków kilkukrotnie obijając wolski blok w pierwszym secie. Do gry po przerwie spowodowanej kontuzją powrócił Bartek Gomułka dając zmiany na zagrywce. Swoją zagrywką rotacyjną z miejsca kilkukrotnie zasiał postrach po drugiej stronie siatki. Szczególnie ostatni set to koncert MOSu Wola, seria z zagrywki kapitana Kuleszy, szczelny, potrójny blok i kontry kończone przez Szlęzaka przłożyły się na efektowne zwyciestwo 25:8.

UKS Olimp Ostrołęka -  UMKS MOS Wola Warszawa 0-3 (17:25, 15:25, 8:25)

Skład zespołu MOS WOLA : Szlęzak P., Karkowski M., GomułkaB ., Kulesza M., Marcinkiewicz R., Buczek J., Pisarski M, Przybyłowski J., Kurowski J., Wojciechowski S.(L)