Wygrana za 3 punkty kadetów MOS WOLA III

Dzisiejsza sobota jest bogata w spotkania siatkarskie. Jako pierwsi na dobry początek trzeci zespół kadetów pokonuje na własnym parkiecie Bluesoft Mazovia Warszawa .

Pewnie rozpoczęli kadeci MOS WOLA poierwszy set. Nasi młodzi siatkarze punktowali wielokrotnie z zagrywki oraz z ataku przy kłopotach rywali z przyjęciem. Seta wygywamy do 9. Bardziej wyrównaną grę mogliśmy obserwować w secie drugim. Przeciwnicy grali coraz lepiej i skuteczniej ugrywając 18 punktów. Niespodzianką pachniało w trzecim  secie. Taktyczne ustalenia trenera Urbańskiego z zawodnikami i wyeliminowanie gry plasem a skoncentrowanie się na przyjęciu i obronie,  doprowadziło do przewagi rywali. Końcówka seta ponownie  należała do naszych kadetów. Zdobywamy kolejno 4 punkty dochodząc rywali a następnie skutecznym atakiem wygrywamy piłkę meczową.

Trener Urbański postawił w dziesiejszym meczu na ustalenie gry pod kontem taktycznym. Był zadowolony ze swoich zawodników i realizacji celów.

UMKS MOS Wola Warszawa III - Bluesoft Mazovia Warszawa 3-0 ( 25:9, 25:18, 25:23)

Skład zespołu MOS WOLA: Skorek M., Czarnocki J., Mamla M., Jedynski A., Kmiecik M., Fliszkiewicz P., Sztenke J., Jachowski Sz., Molenda A., Kuklik F., Krzysztoń J., Kukuczka Ł. (L), Maroń Sz.(L)

Trener: Urbański D.