XXXII Międzynarodowy Turniej Wola Cup 2018
Prezentujemy program gier w siatkówce chłopców, rocznik 2004 i młodsi w 32 Turnieju WOLA CUP 2018. Zapraszamy do hali Reduta na ul. Redutową 37.
REGULAMIN 32 MIĘDZYNARODOWEGO TURNIEJU WOLA
1. Organizator turnieju: UMKS MOS WOLA WARSZAWA przy dofinansowaniu m.st.Warszawy.
2. Miejsce i termin rozegrania turnieju: Warszawa- hala OSiR Reduta, ul. Redutowa 37. Uczestniczą zawodnicy z rocznika 2004 i młodsi. Turniej rozgrywany w dniach 16- 18.11.2018.
3. Uczestnicy: w turnieju udział weźmie 16 drużyn (15 z całej Polski i Hot Volleys Wiedeń z Austrii).
4. Mecze będą rozgrywane do 2 wygranych setów, do 25 punktów na przewagi i ewentualnie tie-break do 15 punktów, również na przewagi. Gramy każdy z każdym w grupie. Pierwsze dwie drużyny z grupy uzyskują prawo do gry o miejsca 1-8. Drużyny z miejsc 3 i 4 grają o miejsca 9-16. O kolejności w grupie decyduje kolejno: liczba zwycięstw, stosunek wygranych setów, stosunek małych punktów, bezpośrednie spotkanie.
5.W ćwierćfinale drużyny z miejsc 1 i 2 rozegrają krzyże o wejście do najlepszej czwórki (szczegóły w harmonogramie gier), a z miejsc 3 i 4 analogicznym systemem o grę o miejsca 9-12. Zwycięzcy grają półfinały o miejsce w finale, przegrani grają w „małym” finale o 3 miejsce itd. w dalszej części drabinki pucharowej.
6.Mecze rozgrywane zgodnie przepisami PZPS.
7. Każdy zespół ma prawo do dwóch przerw w grze w secie na żądanie trenera.
8. Organizator zapewnia piłki do rozgrzewki.
9. Parking przy hali OSiR Reduta prowadzi prywatna firma, organizator turnieju ani kierownictwo Hali sportowej nie zapewniają miejsc parkingowych.
10. Prosimy o przybycie wszystkich drużyn na uroczyste rozpoczęcia turnieju w sobotę 17.11.2018 o godz. 10:00.
PODZIAŁ NA GRUPY W 32 TURNIEJU WOLA CUP 2018 W KAT. MŁODZIK (ROCZNIK 2004 I MŁODSI)
GRUPA A: UMKS MOS WOLA I, UKS Olimp Ostrołęka, Krótka Piłka Łódz , UKS Sparta AGH Kraków |
GRUPA B: UMKS MOS WOLA II, AKS Resovia Rzeszów, HOT VOLLEYS Vien, ANBUD MKS Będzin |
GRUPA C: UKS Plas Warszawa, RCS Czarni Radom, UKS SET Starogard Gdańsk, BKS Chemik Bydgoszcz |
GRUPA D: DMKS Plas Kielce, KSMetro Warszawa, Trefl Gdańsk, KS Energetyk Poznań |
PROGRAM GIER 32 Turnieju WOLA CUP
w kategorii MŁODZIK- 2004 i młodsi
HALA SPORTOWA OSiR REDUTA, ul. Redutowa 37
PIĄTEK 16.11.2018 |
|
|||
GODZINA |
SEKTOR I |
SEKTOR II |
SEKTOR III |
|
16:00 |
UMKS MOS WOLA II & ANBUD MKS BĘDZIN |
UMKS MOS WOLA I & UKS OLIMP OSTROŁĘKA |
KS METRO WARSZAWA & DMKS PLAS KIELCE |
|
17:00 |
UKS PLAS WARSZAWA & BKS CHEMIK BYDGOSZCZ |
RCS CZARNI RADOM & UKS SET STAROGARD GDAŃSKI |
TREFL GDAŃSK & KS ENERGETYK POZNAŃ |
|
18:00 |
UKS SPARTA AGH KRAKÓW & UKS OLIMP OSTROŁĘKA |
UMKS MOS WOLA I & KRÓTKA PIŁKA ŁÓDZ |
HOT VOLLEYS Vien & AKS RESOVIA RZESZÓW |
|
|
|
|||
SOBOTA 17.11.2018 |
|
|||
10.00 UROCZYSTE OTWARCIE w Hali SPORTOWEJ OSIR Reduta |
|
|||
09:00 |
UMKS MOS WOLA II & AKS RESOVIA RZESZÓW |
UKS PLAS WARSZAWA & RCS CZARNI RADOM |
UKS SET STAROGARD GDAŃSKI & BKS CHEMIK BYDGOSZCZ |
|
10:30 |
ANBUD MKS BĘDZIN & HOT VOLLEYS VIEN |
UMKS MOS WOLA I & UKS SPARTA AGH KRAKÓW |
KS METRO WARSZAWA & TREFL GDAŃSK |
|
11:30 |
UKS PLAS WARSZAWA & UKS SET STAROGARD GDAŃSKI |
UKS OLIMP OSTROŁĘKA & KRÓTKA PIŁKA ŁÓDZ |
KS ENERGETYK POZNAŃ & DMKS PLAS KIELCE |
|
12:30 |
AKS RESOVIA RZESZÓW & ANBUD MKS BĘDZIN |
UMKS MOS WOLA II & HOT VOLLEYS VIEN |
RCS CZARNI RADOM & BKS CHEMIK BYDGOSZCZ
|
|
13:30 |
KS METRO WARSZAWA & KS ENERGETYK POZNAŃ |
TREFL GDAŃSK & DMKS PLAS KIELCE |
UKS SPARTA AGH KRAKÓW & KRÓTKA PIŁKA ŁÓDZ |
|
|
|
|||
ĆWIERĆFINAŁY |
|
|||
15:30 |
(25) A3 – B4 |
|
(26) A4 – B3 |
|
16:30 |
(27) A2 – B1 |
(28) A1 – B2 |
(29) C4 – D3 |
|
17:45 |
(30) C3 – D4 |
(31) C1 - D2 |
(32) C2 – D1 |
|
|
|
|||
NIEDZIELA 18.11.2018 |
|
|||
09:00 |
(33) (p.25) – (p.30) |
(34) (p.26) – (p.29) |
(35) (w.25) – (w.30) |
|
10:00 |
(36) (w.26) – (w.29) |
(37) (p.27) – (p.32) |
(38) (p.28) – (p.31) |
|
11:15 |
(39) (w.27) – (w.32) |
(40) (w.28) – (w.31) |
o miejsce 15 (p.33 – p.34) |
|
12:15 |
o miejsce 13 (w.33 – w.34) |
o miejsce 11 (p.35 – p.36) |
o miejsce 9 (p.35 – p.36) |
|
13:30 |
o miejsce 7 (p.37 - p.38) |
o miejsce 5 (w.37- w.38) |
o miejsce 3 (p.39 – p.40) |
|
Ok. 14,00 - 14:30 MECZ FINAŁOWY o I miejsce w Turnieju Wola-Cup
PO MECZU FINAŁOWYM NASTĄPI UROCZYSTE WRĘCZENIE PUCHARÓW DLA DRUŻYN I NAGRÓD DLA NAJLEPSZYCH ZAWODNIKÓW.
Drużyny biorące udział w turnieju:
1. UMKS MOS WOLA I |
2. UMKS MOS WOLA II |
3. HOT VOLLEYS VIEN |
4. KS METRO WARSZAWA |
5. UKS PLAS WARSZAWA |
6. RCS CZARNI RADOM |
7. UKS OLIMP OSTROŁĘKA |
8. UKS SPARTA AGH KRAKÓW |
9. AKS RESOVIA RZESZÓW |
10. DMKS PLAS KIELCE |
11 UKS SET STAROGARD GDAŃSKI |
12.BKS CHEMIK BYDGOSZCZ |
13.TREFL GDAŃSK |
14.KS ENERGETYK POZNAŃ |
15.ANBUD MKS BĘDZIN |
16. STOWARZYSZENIE KRÓTKA PIŁKA ŁÓDZ |
PIŁKI ZAPEWNIAMY, PROSZĘ NIE ZABIERAĆ SWOICH!
Pozdrawiam
ŁUKASZ DRZEWIECKI, ADAM NOWIK
UMKS MOS WOLA WARSZAWA