Drugi zespół kadetek bez większych problemów odprawił Astorię Piaseczno

Podopieczne trenera Miecznikowskiego pokonały w środowe popołudnie Astorię Piaseczno 3:1 (25:14, 20:25, 25:12, 25:14)

W pierwszej partii zawodniczki Mosu szybko zaznaczyły swoją przewagę i niezagrożone wygrały bardzo pewnie do 14.

Problemy zaczęły się w drugim secie. Gospodynie zaczęły popełniać błędy, brakowało skuteczności i koncentracji, pozwalając przeciwniczką uzyskać przewagę. Co prawda w końcówce nasze kadetki poprawiły grę, jednak zbyt późno. Ostatecznie przegrywając do 20.

Był to jednak jedyny zryw naszych rywalek w tym meczu. W kolejnych dwóch setach wszystko wróciło do normy. Zwycięstwa do 12 i do 14 tylko potwierdziły zdecydowanie wyższy poziom i różnicę poziomów pomiędzy zespołami.