Przegrany mecz naszych kadetek z LTS Legionovią

W meczu podopieczne trenera Lizińczyka przegrały na własnym parkiecie z LTS Legionovią 1:3 (27:25, 20:25, 24:26, 13:25). W każdej części meczu różnica między drużynami była bardzo mała.

Pierwszą partię zakończyła dopiero gra na przewagi. Zanim do tego doszło to goście mieli piłkę setową przy stanie 24:23. Do remisu doprowadził jednak skutecznym atakiem z lewego skrzydła Kosieradzkiej. Kolejne bardzo długie akcje lepiej wytrzymały nasze zawodniczki i wygrywamy do 25.

Legionovia odkuła się w drugim secie. Zawodniczki MOSu trzymały rywalki na krótki, ale bezpieczny dystans do połowy partii. Od stanu 13:11 tempo podkręciły przeciwniczki, grały lepiej w ataku podwyższając wynik do stanu 18:13. Drugą partię przegrywamy do 20.

Zdecydowanie najdłuższa była trzecia część meczu, która była mocno podobna do inauguracyjnej partii. Przez większość seta na prowadzeniu był zespół przyjezdny, jednak nasze kadetki trzymały tempo gry. W końcówce piękna gra obu ekip i wynik po 22. Kadetki MOSu miały już dwie piłki setowe (24:22), ale nie wykorzystały żadnej i zaczęła się gra na przewagi. Niestety przegrywamy na przewagi do 26.

Czwartego seta od początku kontrolowały przyjezdne (9:12). Duża ilość błędów własnych, oraz problemy w przyjęciu zagrywki spowodowały, że przegrywamy do 13 i cały mecz 1:3.

Skład : Baran Karolina, Bąk Patrycja, Dygdoń Zuzia, Kabala Julka, Kaczmarczyk Maja, Kaczmarzyk Emilka, Kosieradzka Oliwka, Krupińska Małgosia, Lipka Wiktoria, Rozwadowska Martyna, Wójciak Julka, Wydmańska Julka, Butryn M., Kwiatkowska E.