Aktualności

30.10.2018

Drugi zespół juniorek wygrywa z Radomką.

Niespełna godziny potrzebowały nasze dziewczęta z II zespołu juniorek na pokonanie drużyny Radomki Radom w ramach rozgrywek I ligi mazowieckiej w stosunku 3 : 0 (25:18,25:14,25:10).

Mecz z powodu dużej ilości błędów popełnianych przez oba zespoły nie był emocjonującym widowiskiem. Ambitnie grające Radomianki w miarę upływu czasu traciły animusz i przewaga miejscowych była coraz bardziej widoczna. Trener Lizińczyk takie spotkania podsumowuje stwierdzeniem - "Największym pozytywem tego meczu są 3 punkty dopisane zespołowi w ligowej tabeli..."

  Wszyscy kibicujący drużynie z Rogalińskiej liczą na większe zaangażowanie i lepszą grę w dniu jutrzejszym , gdzie w lidze kadetek spotkają się dwie niepokonane do tej pory drużyny - UMKS MOS Wola I i LTS Legionovia I . Kibiców zapraszamy na 17 15. Emocje gwarantowane !
 
Skład : Baran Karolina, Bąk Patrycja, Dygdoń Zuzia, Kabala Julka, Kaczmarczyk Maja, Kaczmarzyk Emilka, Kosieradzka Oliwka, Krupińska Małgosia, Lipka Wiktoria, Rozwadowska Martyna, Rakus Gabrysia, Waligóra Karolina, Wójciak Julka, Wydmańska Julka.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy