Czwartkowe spotkania juniorek nie dla NIKE Węgrów.

Równo tydzień temu (18.10) juniorki z Węgrowa wyjeżdżały z Woli jako pokonane. Dzisiaj ujemny bilans punktowy zafundował im drugi zespół juniorek, podopieczne trenera Lizińczyka UMKS MOS Wola Warszawa II - NIKE Węgrów (25:17, 25:15, 25:23)

Team z Rogalińskiej powoli wchodził w swój rytm gry w pierwszym secie. Do ok. 10 punktu trwało rozpoznanie potencjału rywalek, a potem rozpoczęły nasze juniorki ofensywę środkiem i skrzydłami. Seta wygrywamy do 17. Wysoką przewagę podopieczne trenera Lizińczyka wypracowują w secie drugim (15:6). Dobra sytuacja punktowa, swoboda gry na parkiecie pozwala na rotowanie składem. Dwie ostatnie piłki kończące seta drugiego należą do Mai Kaczmarzyk. Nasze przeciwniczki nie odpuszczały. Pokazały mały pazur w trzecim secie. Zaczęło się niewinnie od remisów 7:7, 11:11, potem wypracowały nawet trzypunktową przewagę (12:15). Zimna krew naszych siatkarek w drugiej połowie seta pozwoliła najpierw na doprowadzenie do ponownego remisu 17:17, a następnie wypracowanie przewagi 22:20. W końcówce nasze rywalki trzykrotnie wybroniły piłkę meczową zmieniając wynik na 24:23. Sytuacja niekomfortowa dla naszego zespołu. Trener Lizińczyk po raz pierwszy bierze czas by przerwać dobrą passę przeciwniczek. Oliwia Kosieradzka kończy set po ataku z lewego skrzydła kierując piłkę w środek pola.

Prawdziwy sprawdzian stanu przygotowania naszego zespołu w przyszłym tygodniu. 30.10 (wtorek) drugi zespół juniorek zagra spotkanie na własnym parkiecie z Radomką o godz. 19.00 , natomiast 31.10 (środa) podopieczne trenera Lizińczyka gościć będą na Rogalińskiej zespół z Legionowa w ramach I ligi kadetek. Zapraszamy do kibicowania na godzinę 17.15.

I jeszcze jedna ważna informacja: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO GABRYSIU W DNIU URODZIN !!!

Zespół MOS WOLA: Dygdoń Zuzanna (L), Bąk Patrycja (L), Waligóra Karolina, Wydmańska Julia, Kaczmarczyk Maja, Kosieradzka Oliwia, Baran Karolina, Kabala Julia, Rozwadowska Martyna, Rakus Gabrysia, Butryn Maria, Kwiatkowska Ewa, Lipka Wiktoria, Pacuszka Martyna