Wygrana kadetek II z Esperanto.

Rozgrzewka przed treningiem, tak najkrócej można opisać mecz drugiego zespołu kadetek i zespołu UKS Esperanto. Wygrana 3-0 podopiecznych trenera Miecznikowskiego w 55 min oraz punkty w setach mówią wszystko. UMKS MOS WOLA II – UKS Esperanto Warszawa ( 25:7, 25:18, 25:5)

Różnica klas pomiędzy zespołami widoczna była już od pierwszych minut spotkania. Zespół trenera Miecznikowskiego we wszystkich elementach przewyższał rywalki. Niestety brak porównywalnego rywala po drugiej stronie siatki wprowadza rozluźnienie. W drugim secie równowaga w punktach utrzymywała się do połowy seta, potem dziewczęta MOSu odskoczyły na kilka punktów i zakończyły z wynikiem 25:18. W trzecim secie młodziutkie kadetki dały lekcję siatkówki przeciwniczkom z Esperanto.

Skład zespołu MOS WOLA: Barańczuk Julia, Bukańska Daria, Ciupak Zuzanna, Czarnocka Zuzanna, Dygdoń Martyna, Grodzicka Nikola, Kabala Patrycja, Kozicka Nikola, Malinowska Patrycja, Mróz Natalia, Osuch Zuzanna, Raszka Dominika, Rostkowska Julia, Trzpioła Zuzia.