Przysłowiową godzinę z prysznicem trwał mecz pomiędzy pierwszym zespołem kadetów a drugim zespołem Czarnych Radom

Mało być lekko, łatwo i przyjemnie i tak tez było. W Mazowieckiej I lidze kadetów nasi kadeci rozbili w trzech setach Czarnych Radom II, wygrywając kolejno do 9, 15, 10.

Kadeci MOS WOLA, zgodnie z planem, od pierwszych akcji uzyskali wyraźną przewagę i po bardzo dobrej grze całej drużyny dominacja stała się jeszcze bardziej widoczna w dalszej części seta (15:5). Ostatecznie premierową partię nasi kadeci wygrali 25:9.

Druga odsłona spotkania miała zbliżony przebieg gry. Zawodnicy MOSu przeważali w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła, zwłaszcza w ataku i zagrywce. Przeciwników stać było tylko na pojedyńcze akcje. Bardzo skutecznie w tym momencie w naszym zespole grał Dawid Bulira. Ostatecznie wygrywamy drugą partię do 15.

Podopieczni trenera Kellera byli bezlitośni dla przeciwników również w trzecim secie. Gdy kolejnym świetnym atakiem z lewego skrzydła popisał się Piotrek Szlęzak, stało się jasne, że ten mecz zakończy się po trzech szybkich setach. Ostatecznie zwyciężamy 25:10, a w całym spotkaniu 3:0.

MOS Wola I Warszawa - RCS Czarni Radom II 3:0 (25:9, 25:15, 25:10)

Skład zespołu: Szlęzak P., Karkowski M., Gomułka B., Warcholiński K., Bulira D., Marcinkiewicz R., Buczek J., Pisarski M., Przybyłowski J., Kurowski J., Wojciechowski S (libero).