Wygrana juniorek MOS WOLA w potyczce z NIKE Węgrów

70 minut potrzebował zespół trenera Patriaka na pokonanie rywalek na parkiecie Rogalińska. UMKS MOS WOLA Warszawa - NIKE Węgrów 3-0 ( 25:22, 25: 13, 25: 15)

Nie było to emocjonujące spotkanie. Juniorki z Woli pewnie się czuły w swoich murach w przeciwieństwie do swoich rywalek. Dużo za długich zagrywek po przeciwnej stronie podnosiły punktację na naszą korzyść. Przewaga 10 punktów p(17:7) w pierwszym secie zwiastowała szybkie zwycięstwo. I zapewne tak by było gdyby nie Trusiewicz A. (NIKE Węgrów), która nadawała jakość gry rywalek. To ona wprowadziła na moment dłuższy nerwowość i chaos w naszych szykach siatkarskich. Skutecznie atakowała i zagrywała i na tablicy pojawił się remis. N. Marek zdobywa po swoim ataku 23 punkt dla Mosowiaczek i to ona też kończy seta. W drugim i trzeci secie obraz gry bardzo podobny. Juniorki MOSu wypracowują przewagę, dając rywalkom zdobyć 13 punktów w drugim i 15 w trzecim secie.

Gra w tempie pozwalającym na bieżące komentowanie przez trenera Patriaka poszczególnych sytuacji na boisku.

Skład zespołu: Ludynia z., Kraszewska W., Marek N., Postek S., Chadała J., Malec A., Szewczyk B., Gruszczyńska Z. , Bochenek P., Połosak W.,