Przegrana juniorek MOS WOLA z Legionovią

Nie uniosły dzisiaj wyzwania podopieczne trenera Patriaka. Po czterech setach ulegamy 1-3 na własnym parkiecie. UMKS MOS WOLA – Legionovia Legionowo 1-3 (19:25, 16:25, 25:23, 18:25)

Dwa pierwsze sety wyglądały podobnie - od początku prowadzenie obejmują nasze rywalki kończąc sety do 19 i 16. Popełniamy błędy własne, mamy kłopoty z odbiorem. Brakuje energii naszym dziewczętom. W drugim secie trener Patriak żongluje składem dając pograć niedoświadczonym w bojach zawodniczkom. Na parkiet w trzecim secie wychodzi ponownie pierwszy skład: Marek N., Malec A., Ludynia Z., Postek S., Szewczyk B., Chadała J.. Gra nabiera tempa i jakości po stronie Mosowiaczek. Set rozpoczyna się ponownie od pierwszych punktów dla przeciwniczek. Dochodzimy juniorki z Legionovii na 6 punkcie. Stan 7-6 to pierwsze prowadzenie Mosowiaczek i nadzieja , że styl gry się zmieni. Drgnęło 8-6, 10-8. Dochodzą nas Legionovianki na 12 punkcie, ponownie wydzieramy 13 i 14 punk i ponownie powtórka, dochodzą nas 15 punkcie. Remisy powtarzają się jeszcze przy 18 i 22 punkcie. Wrażenie w secie robi atak w wykonaniu Chadały Julii – chcielibyśmy oglądać więcej takich akcji. Nie zawodzi jak zwykle Sylwia Postek i Marek Natalia, czują piłkę i uderzają z każdej pozycji. Czwarty set , to niestety gra pod dyktando Legionovii, one atakują a my walecznie bronimy straty każdego punktu. W ostatnim secie byliśmy świadkami najdłuższej wymiany piłki między zespołami, za które dla obydwu zespołów należą się ogromne brawa. Po walce ulegamy w czwartym secie do 18 a w całym spotkaniu 1-3.

Skład zespołu MOS WOLA: Malec Amelia, Mielke Julka, Marek Natalia, Postek Sylwia, Chadała Julia, Gruszczyńska Zuzanna, Ludynia Zuzanna, Zarzycka Nina, Szewczyk Beata, Kraszewska Weronika,Bochenek Paulina(L), Połosak Wiktoria (L).Trener Janusz Patriak