Juniorzy MOS Wola II po walce przegrali mecz wyjazdowy z UKS MKS MDK Warszawa II

W dniu wczorajszym odbyły się kolejne derby stolicy w I Lidze juniorów pomiędzy UKS MKS MDK Warszawa II - UMKS MOS Wola Warszawa II. 3:2 (21:25, 25:17, 25:23, 19:25, 15:10)

W pierwszej partii dzięki dobrym działaniom ofensywnym od początku kontrolowaliśmy przebieg pierwszego seta wygrywając do 21.

Jednakże w drugim secie przeciwnik narzucił swoje tempo gry a także popełniał mniej błędów własnych. Przegrywając drugą i trzecią partię kolejno do 17 i 23. Czwarty set to znowu lepsza gra naszych zawodników, dzięki świetnym atakom Szaniawskiego i Łychowskiego ze skrzydeł doprowadzamy do tie-breaka.

W piątym secie niestety rozpoczynamy grę od straty punktowej do przeciwników (1:4). Popełniamy zbyt dużo błędów własnych i nie potrafimy nawiązać walki z przeciwnikiem, ostatecznie przegrywając do 10 a cały mecz 3:2.