Aktualności

06.10.2018

Dobry występ kadetek w Ostrołęce

W sobotnie południe nasze kadetki rozpoczęły w Ostrołęce spotkanie z miejscowym zespołem " NIKE ", a po godzinie i 5 minutach mogły się cieszyć ze zwycięstwa nad zawsze groźnymi, zwłaszcza na swoim terenie ostrołęczankami.

Trener Lizińczyk kilkakrotnie przestrzegał zespół przed tym spotkaniem, mając w pamięci dramatyczny bój jaki kadetki MOS Wola stoczyły w poprzednim sezonie, gdzie dopiero w piątym secie udowodniły swoją wyższość. Trudno powiedzieć jaki to miało wpływ na podopieczne ale w dniu dzisiejszym u warszawianek od pierwszych piłek widać było koncentrację i dużą pewność w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła. Mecz mógł się podobać, zwłaszcza tym obserwatorom, którzy kibicowali dziewczętom z Rogalińskiej.
    Scenariusz poszczególnych setów bardzo podobny. Do granicy 10 punktów trwa w miarę wyrównana walka. Później zespół MOS-u "odjeżdżał" na 5- 7 punktów i do końca setów kontrolował przebieg gry.
   Wszystkie zawodniczki zasłużyły na słowa uznania, a doskonałe, widowiskowe akcje, które prezentowały na parkiecie w Ostrołęce długo utkwią w pamięci /niestety niezbyt licznie zgromadzonej/ publiczności .
   Dużym atutem obecnej drużyny zarówno w kategorii juniorek jak i kadetek jest szeroka gama zawodniczek, które wchodząc na boisko są w stanie utrzymać wysoki poziom gry swojego zespołu.
 
  Skład: Baran Karolina, Bąk Patrycja, Butryn Marysia, Dygdoń Zuzia, Kabala Julka, Kaczmarczyk Maja, Kaczmarzyk Emilka, Kosieradzka Oliwka, Krupińska Małgosia, Kwiatkowska Ewa, Lipka Wiktoria, Rozwadowska Martyna, Wójciak Julka, Wydmańska Julka.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy