Wygrana kadetów MOS Wola II dopiero w tie-breaku

Mazowiecka I Liga kadetów: MOS Wola II - UKS Olimp Ostrołęka 3:2 (25:18, 25:16, 21:25, 15:25, 15:9)

Kadeci MOS Wola po bardzo dobrej grze w pierwszych dwóch partiach prowadzili z Ostrołęką już 2:0, ale potem niepotrzebnie się rozluźnili, przegrali trzeciego seta w końcówce popełniając bardzo dużo błędów własnych i swojej wyższości dowiedli dopiero w tie-breaku.

W trzecim secie nasi kadeci prowadzili już 17:12 i od tego momentu przeciwnicy zaczęli ich doganiać. Od stanu 21:21, to właśnie Ostrołęka zdobyła cztery oczka z rzędu i zespół przyjezdny wygrał seta do 21.

W piątym secie wyrównana rywalizacja toczyła się do wyniku 6:5 dla naszych zawodników. Od tego momentu kadeci MOSu budowali przewagę dzięki świetnej defensywie i wygrali całe spotkanie 3:2.