Aktualności

Udany turniej „100 lat Polska Niepodległa” dla dziewcząt MOS WOLA.

Sobotę 6 października dziewczęta MOS WOLA spędziły rywalizując w kategorii dwójek i trójek w I Ogólnopolskim Turnieju Minisiatkówki „ 100 lat Polska Niepodległa” organizowanym w hali sportowej OSiR „SASKA” Praga Południe.

W kategorii „Dwójki” uczestniczył rocznik 2008 i młodsze. Nasza dwójeczka przeszła chrzest siatkarski. Dwa spotkania przegrane (z Legionovia Legionowo i UKS Polonez Wyszków) i trzy wygrane (KS Saska Warszawa III, LKS Perła Złotokłos, UKS OLIMP Tłuszcz) ostatecznie uplasowały dwójkę na 9 miejscu.

Skład dwójki: Małgosia Kulka -2008r., Inga Wysocka – 2009r. i Ania Zieja – 2010r. Niewątpliwie był to najmłodszy zespół turnieju rokujący na przyszłość.

W kategorii „Trójki” do turnieju przystąpiły dwa zespoły: MOS I: Zuzia Zielińska , Oliwia Olszyńska i Marysia Kaczmarzyk. Dziewczynki po zaciętej rywalizacji ostatecznie zajęły VI miejsce.

Ogromnie miłą niespodziankę zgotował drugi zespół MOS WOLA II: Basia Zieja , Natasza Ornoch, Oliwia Ziąbska i Maja Kołak. Z I etapu trójka dziewcząt wyszła z pierwszego miejsca wygrywając wszystkie mecze. W drugim etapie dziewczynki uległy tylko zespołowi Nadarzyn 1 . W półfinale siatkarki MOS II rozegrały zwycięskie spotkanie z UKS Olimp Tłuszcz i zakwalifikowały się do finału turnieju. W finale turnieju ponownie stanęły naprzeciw zespołu z Nadarzyna 1, i ponownie uległy w dwóch setach. No cóż warto dodać ulegamy po walce z Mistrzyniami Polski z ubiegłego sezonu.  Ostatecznie Trójka Zieja- Ornoch - Ziąbska - Kołak zajęły wysokie II miejsce.

Obserwowaliśmy nowo narodzony zespól trójkowy, w którym oprócz bardzo ładnej gry, porozumienia w zespole, widać było atmosferę jaką dziewczynki stworzyły na boisku, wspólne wspieranie się w każdym momencie gry i radość siatkarską. Dziękujemy wszystkim dziewczynkom MOS WOLA oraz trenerce Aleksandrze Kibitleskiej za doznania, emocje i piękna rywalizację. Rodzicom i najbliższym kibicom za wsparcie i doping.

Organizatorom turnieju gratulujemy sukcesu organizacyjnego i wspaniałą dawkę siatkarskiej rywalizacji w wydaniu mini dam.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy