Aktualności

Pewne zwycięstwo juniorów MOS Wola I

Mazowiecka I Liga Juniorów: MOS Wola I Warszawa - Plas Warszawa 3:0 (25:13, 25:17, 25:17)

Już od pierwszych piłek meczu, widać było różnicę klas pomiędzy zespołami. To nasza drużyna przeważała zarówno w polu serwisowym jak i w ataku. Dyktowała tempo gry i w najważniejszych momentach uzyskiwała bezpieczną przewagę, którą spokojnie doprowadzała do końca seta.

W końcówce pierwszego seta na wielkie brawa zasługuję Kuba Buczek, posyłając cztery asy serwisowe doprowadza zespół do zwycięstwo w pierwszej partii 25:13.

W drugim secie przeciwnicy początkowo odskoczyli na trzy oczka, ale m. in. skuteczne ataki Kaciczaka i Buczka dały prowadzenie w połowie seta 15:12. Końcówka seta to już pewna gra naszej drużyny, wygrywamy drugą partię do 17. 

Po dobrym początku trzeciej części meczu, uzyskujemy przewagę (7:4), Gramy bardzo spokojnie i kontrolujemy przebieg meczu, możemy grać kombinacyjnie. Piękną akcją zakończoną skutecznym atakiem popisuję się Szymon Bąk zdobywając 20 punkt dla Mosu. Trzecią partię wygrywamy do 17 i cały mecz 3:0.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy