Aktualności

02.10.2018

Sukces zbudowany na jedności.

Dzisiejsze spotkanie juniorek trenera Patriaka ze Spartą Warszawa przyniosło coś więcej aniżeli zwycięstwo w trzech setach. Ta drużyna jest już jednością. UMKS MOS WOLA – SPARTA WARSZAWA 3-0 (25:18, 25:22, 25:14)

Hala na Rogalińskiej, zwykle z przytłaczającą atmosferą dla rywali, z wiernymi kibicami na dobre i złe przywitała dwa zespoły bardzo życzliwie. Po jednej stronie zespół trenera Patriaka dobrze nam już znany, po drugiej Sparta z dwoma naszymi zeszłorocznymi juniorkami – A. Wełna i J. Siuta. Spotkanie tym bardziej znaczące dla Mosowiaczek, bo chciały udowodnić coś więcej aniżeli wyższość poprzez wygraną. Dziewczyny pokazały , że tu w MOS WOLA kreujemy wojowniczki.

Pierwszy set przebiegał zgodnie z oczekiwaniami nas wszystkich – przewaga Juniorek MOS od początku do końca. Od prowadzenia 4:0 rozpoczęły rywalki set drugi. Pomimo wyrównanego spotkania nasze przeciwniczki prowadziły do 18 punktu. Od 19 punktu uzyskujemy przewagę , którą zamieniamy w drugi zwycięski set. W trzecim secie widoczne było rozbicie rywalek na boisku i znaczna przewaga Mosowiaczek. Nasze juniorki coraz śmielej skutecznie atakowały. Blok pary Szewczyk i Chadała sprowadzały piłki w parkiet. Dziewczęta czuły zbliżające się zwycięstwo i trudno było im ukryć radość przy kolejnych zdobywanych punktach.

Atmosferę radości budował trener Patriak, który dopingował do gry. Zwyciężamy w trzech setach ze Spartą i pokazujemy, że potrafimy się radować.

Dziewczęta po meczu odtańczyły taniec radości i w piękny sposób podziękowały za wsparcie i doping ze strony rodziców i przyjaciół MOS WOLA. Gratulujemy Juniorkom i życzymy coraz lepszej i skuteczniejszej gry.

Skład zespołu MOS WOLA: Malec Amelia, Mielke Julka, Marek Natalia, Postek Sylwia, Chadała Julia, Gruszczyńska Zuzanna, Ludynia Zuzanna, Zarzycka Nina, Szewczyk Beata, Kraszewska Weronika,Bochenek Paulina(L), Połosak Wiktoria (L).Trener Janusz Patriak

 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy