Aktualności

01.10.2018

Trzech Mistrzów Świata uczyło się grać w siatkówkę w MOS Wola

Trzech Mistrzów Świata uczyło się siatkówki w MOS Wola. Fabian Drzyzga, Grzegorz Łomacz i Damian Wojtaszek zdobyli złoto Mistrzostw Świata. Gratulujemy i jesteśmy z Was dumni.

  • Fabian Drzyzga, Damian Wojtaszek i Grzegorz Łomacz z trenerem Krzysztofem Felczakiem w Spale.
    Fabian Drzyzga, Damian Wojtaszek i Grzegorz Łomacz z trenerem Krzysztofem Felczakiem w Spale.
 
Fabian Drzyzga, dwukrotny mistrz świata, w MOS Wola trenował w latach 2003 - 2008. Zdobył w MOS Wola pięć medali młodzieżowych mistrzostw Polski, w tym tytuł mistrza Polski juniorów. W kategorii kadetów Fabian uzyskał tytuł najlepszego rozgrywającego mistrzostw Polski, kiedy z drużyną trenera Krzysztofa Zimnickiego siatkarze MOS Wola zdobyli wicemistrzostwo Polski w Częstochowie, po porażce 2:3 w finale z drużyną gospodarzy. Potem w kategorii juniorów Fabian Drzyzga zdobył tytuł mistrza Polski juniorów z drużyną MOS Wola trenera Krzysztofa Felczaka i znowu otrzymał tytuł najlepszego rozgrywającego mistrzostw.
 
Grzegorz Łomacz  trenował i grał w MOS Wola w latach 2002 - 2005. Pochodzi z Ostrołęki., a karierę zaczynał w Olimpie Ostrołęka. Po szkole podstawowej trafił do MOS Wola i w czasie pobytu w klubie na Woli  przez cztery lata zdobył cztery medale mistrzostw Polski (1 złoty, 1 srebrny i 2 brązowe).
 
Damian Wojtaszek trenował i grał w MOS Wola w latach 2004 - 2007. Do MOS Wola trafił z Milicza, gdzie uczył się podstaw siatkówki. Z zespołem juniorów naszego klubu zdobył brązowy medal mistrzostw Polski juniorów w Olsztynie w roku 2007.
 
A po zakończeniu przygody z siatkówką w MOS Wola cała trójka zawodników trafiła do profesjonalnych klubów Plus Ligi. A na koniec kadra narodowa seniorów i wspaniały turniej zakończony złotymi medalami Mistrzostw Świata.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy