Kadeci Mos Wola pokonują Olimp Ostrołęka na własnym parkiecie.

Zespól trenera Kellera wygrywają pojedynek trzysetowy . UMKS MOS WOLA Warszawa - Olimp Ostrołęka 3-0 (25:15, 25:13, 25:9)

Od pierwszych minut  kadeci trenera Kellera narzucili swój styl gry.  Rywale nieoswojeni z atmosferą hali na Rogalińskiej odpierali ataki MOSu pokazując potencjał siatkarski. W drugim secie Olimp jakby wybudzony z niemocy zdobywa kolejno punkty dochodzac do 11:4. W dalszej grze drugiego seta prym ponownie wiodą kadeci Kellera. Doprowadzają do remisu,  a następnie wygrywają seta do 13. W trzecim secie nasi przeciwnicy nie mają zbyt dużo do powiedzenia, zdobywają tylko 9 punktów.

Mecz kończymy z pakietem trzech setów na własnym koncie.

Skład zespołu MOS WOLA:  Szlęzak P., Karkowski M., Gomułka B., Kulesza M., Warcholiński K. Bulira D.,Marcinkiewicz R., Buczek J., Pisarski M., Pieńskowski M., Kurowski J., Wojciechowski S.(L)

Trenera: Keller T