Wygrana zgodnie z planem.

Pierwszy zespół Juniorów nie zawiódł, pokonuje rywali na własnym parkiecie. UMKS MOS Wola I – MDK II 3-0 (25:14, 25:18, 25:18)

Niespodzianki nie było, zgodnie z planem pokonujemy przeciwnika w trzech setach. Do 7 punktu dotrzymali towarzystwa rywale naszym juniorom MOS WOLA w pierwszym secie. Potem podopieczni trenera Copa wypracowują przewagę, którą powiększając dowożą do końca . Set pierwszy po 16 minutach kończymy do 14. Podobnie wyglądał set drugi. Po 9 punkcie przewaga Mosowiaków rośnie. Rywalom pozwalamy zdobyć 18 punktów. Trzeci set rozpoczynamy od prowadzenia rywali 0-3. Ozdrowieńczą energię na zawodników MOSu przerzuca trener Cop i gramy swoje. Wyrównujemy 3-3, a potem wypracowując kilku punktową przewagę dowozimy wynik ponownie do wygranej w trzecim secie i 3-0 w całym spotkaniu. Czas gry 61 min. Wrażenie robi gra Mosowiaków blokiem – brawa dla Juniorów.

Skład MOS WOLA: Ryszewski H., Rubin B., Gawrzydek M., Gomułka M., Sucharski G., Gadziński P., Orlicz J., Wachowicz W., Kaciczek E., Buczek J., Milczarski A., Kulesza A.

Skład trenerski: Cop K., Goździkiewicz K.