MOS II potwierdza swój poziom w drugim wygranym spotkaniu.

Zespół juniorek trenera Lizińczyka potwierdza swoją wyższość nad zespołem MOS I. MOS II – MOS I 3-0 (25:17,25:13, 25:20)

Wyrównane spotkanie do połowy pierwszego seta, potem skuteczność podopiecznych trenera Lizińczyka przesądziła o wyniku pierwszego seta. W drugim secie skuteczność MOS II we wszystkich elementach zdecydowała o wyniku. Wyrównany wynik w trzecim secie odzwierciedlał styl gry obydwu zespołów. Co chwilę byliśmy świadkami wyprowadzanego ataku a za chwilę skutecznej obrony zarówno po lewej jaki prawej stronie siatki. Wysokie tempo gry trzeciego seta lepiej zniosły młodsze juniorki zamieniając grę w zwycięski trzeci set.

Składy:

UMKS MOS WOLA I: Mielke J., Marek N., Postek S., Chadała J., Szewczyk B., Zarzycka N., Kraszewska W., Ludynia Z., Gruszczyńska Z., Bochenek P.(L), Połosak W(L), trener Janusz Patriak

UMKS MOS WOLA II: Kupisińska M., Waligóra K., Wydmańska M., Kaczmarzyk M., Kosieradzka O., Kabala J., Rozwadowska M., Rakus G., Butryn M., Lipka W. Pacuszka M., Wójciak J., Dygdoń Z.(L), Bąk P.(L),Trener Stanisław Lizińczyk.